fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новинка від BALTIKA 0 – «BALTIKA 0 Смак Лайм»

18/ 03/ 2021
  Навесні цього року бренд Baltika 0 дає зелене світло новому смаку. Після успішного запуску «Baltika non-alcoholic №0 Смак Грейпфрут» на полицях українських магазинів з’явиться новинка — «Baltika non-alcoholic №0 Смак Лайм». Новий сорт безалкогольного пива від компанії Carlsberg Ukraine має всі ознаки, аби стати ще одним хітом спекотного сезону. Новинка має виражений легкий і м’який смак лайма, чудово освіжає та найкраще смакує охолодженою. Однією з переваг є те, що продукт можна споживати за будь-якої нагоди: після спорту, під час прогулянки, за обідом і завжди, коли відчуваєш спрагу та бажаєш додаткову порцію свіжості. Бренд Baltika 0 — лідер* пивного безалкогольного сегмента, який має широку лінійку освіжаючих смаків: «Baltika non-alcoholic №0», «Baltika non-alcoholic №0 зі смаком Пшеничного солоду», «Baltika non-alcoholic №0 Смак Грейпфрут». Нуль обмежень. Максимум руху! * Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» частково базуються на даних, що містяться у звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі категорії «Пиво», сегмент «Пиво безалкогольне» за останні 12 місяців (із січня 2020 року по грудень 2020 року) щодо ринку роздрібних торгових точок в Україні, є дійсними на 10.03.2021 (© 2021 року, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»). * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Навесні цього року бренд Baltika 0 дає зелене світло новому смаку. Після успішного запуску «Baltika non-alcoholic №0 Смак Грейпфрут» на полицях українських магазинів з’явиться новинка — «Baltika non-alcoholic №0 Смак Лайм». Новий сорт безалкогольного пива від компанії Carlsberg Ukraine має всі ознаки, аби стати ще одним хітом спекотного сезону.

Новинка має виражений легкий і м’який смак лайма, чудово освіжає та найкраще смакує охолодженою. Однією з переваг є те, що продукт можна споживати за будь-якої нагоди: після спорту, під час прогулянки, за обідом і завжди, коли відчуваєш спрагу та бажаєш додаткову порцію свіжості.

Бренд Baltika 0 — лідер* пивного безалкогольного сегмента, який має широку лінійку освіжаючих смаків: «Baltika non-alcoholic №0», «Baltika non-alcoholic №0 зі смаком Пшеничного солоду», «Baltika non-alcoholic №0 Смак Грейпфрут».

Нуль обмежень. Максимум руху!

* Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» частково базуються на даних, що містяться у звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі категорії «Пиво», сегмент «Пиво безалкогольне» за останні 12 місяців (із січня 2020 року по грудень 2020 року) щодо ринку роздрібних торгових точок в Україні, є дійсними на 10.03.2021 (© 2021 року, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»).

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: