fbpx

Новий учасник Unlimit Ukraine Beregovyi Attorney

01/ 10/ 2019
  Ігор Береговий Адвокат, Київ Ігор Береговий спеціалізується на захисті бізнесу, власності та вирішенні судових спорів. Діяльність Ігора охоплює юридичний супровід клієнта на всіх етапах вирішення спору: експертиза правової позиції, розробка стратегії захисту, досудове врегулювання, представництво клієнтів у всіх судах України та за її межами, захист у кримінальному провадженні. Його компетенції включають супровід господарських, цивільних і адміністративних спорів. У сферу діяльності Ігора також входять такі напрямки як: спори з податковими та іншими контролюючими державними органами, комерційні спори, корпоративні спори, спори з банками, земельні спори та спори щодо нерухомості, банкрутство, виконавче провадження. Ігор має більш ніж десятирічний практичний досвід ведення судових справ і юридичного захисту бізнесу. Має багаторічний досвід роботи на керівних посадах юридичного департаменту в комерційному банку та державному підприємстві. Його клієнтами є іноземні інвестори та представники вітчизняного бізнесу, зокрема у агропромисловому, фармацевтичному, нафтогазовому, фінансовому та банківському секторах. Високий професійний рівень, правова експертиза та розуміння суті конфліктів, забезпечують вибудовування ефективної стратегії захисту, вибір правильного правового рішення та забезпечення їх реалізації.

Ігор Береговий

Адвокат, Київ

Ігор Береговий спеціалізується на захисті бізнесу, власності та вирішенні судових спорів.

Діяльність Ігора охоплює юридичний супровід клієнта на всіх етапах вирішення спору: експертиза правової позиції, розробка стратегії захисту, досудове врегулювання, представництво клієнтів у всіх судах України та за її межами, захист у кримінальному провадженні.

Його компетенції включають супровід господарських, цивільних і адміністративних спорів.

У сферу діяльності Ігора також входять такі напрямки як: спори з податковими та іншими контролюючими державними органами, комерційні спори, корпоративні спори, спори з банками, земельні спори та спори щодо нерухомості, банкрутство, виконавче провадження.

Ігор має більш ніж десятирічний практичний досвід ведення судових справ і юридичного захисту бізнесу. Має багаторічний досвід роботи на керівних посадах юридичного департаменту в комерційному банку та державному підприємстві.

Його клієнтами є іноземні інвестори та представники вітчизняного бізнесу, зокрема у агропромисловому, фармацевтичному, нафтогазовому, фінансовому та банківському секторах.

Високий професійний рівень, правова експертиза та розуміння суті конфліктів, забезпечують вибудовування ефективної стратегії захисту, вибір правильного правового рішення та забезпечення їх реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: