fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий проєкт Європейської Бізнес Асоціації – EBA CSR Network

28/ 05/ 2020
  Ми раді представити вам новий проєкт Європейської Бізнес Асоціації – EBA CSR Network. Метою цієї платформи є допомога бізнесу з пошуком найкращих проєктів та програм повязаних з корпоративною соціальною відповідальністю та сталим розвитком.   Учасниками платформи є проєкти, фонди та організації, яким необхідна підтримка бізнесу. На платформі представлені організації, які вже мають успішний досвід співпраці з Асоціацією або з компаніями-членами Асоціації. Крім цього, на сайті будуть додаватися новини фондів та партнерів, звіти про успішну взаємодію компанії, та багато іншої цікавої інформації. Участь у червні – безкоштовна! За більш детальною інформацією, Ви можете звертатися до Валерії Кудлатової: Valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Ми раді представити вам новий проєкт Європейської Бізнес Асоціації – EBA CSR Network.

Метою цієї платформи є допомога бізнесу з пошуком найкращих проєктів та програм пов’язаних з корпоративною соціальною відповідальністю та сталим розвитком.  

Учасниками платформи є проєкти, фонди та організації, яким необхідна підтримка бізнесу. На платформі представлені організації, які вже мають успішний досвід співпраці з Асоціацією або з компаніями-членами Асоціації.

Крім цього, на сайті будуть додаватися новини фондів та партнерів, звіти про успішну взаємодію компанії, та багато іншої цікавої інформації.

Участь у червні – безкоштовна!

За більш детальною інформацією, Ви можете звертатися до Валерії Кудлатової: Valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: