fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий формат зустрічей «EBA Odesa Welcomes»

11/ 04/ 2024
  Південноукраїнський офіс Асоціації зібрав офлайн членські компанії у новому форматі «EBA Odesa Welcomes».  Ця офлайн-зустріч-нетворкінг спрямована на максимальне висвітлення для нових компаній, які нещодавно до єдналися до в Європейській Бізнес Асоціації, переваг членства та можливостей, які воно відкриває для учасників нашої бізнес-спільноти.   Присутні (Гленпорт, Парамедик, Ейч Ар Ейдженсі Кі Піпл, Імтрекс, Теклайн, АБ «Центр») представили власні бізнеси  обговорили шляхи підтримки і зміцнення взаємодії серед членів асоціації. Особливу увагу приділили активностям Південноукраїнського офісу EBA та потенційним перевагам співпраці саме на регіональному рівні.   Зустріч стала платформою для обміну ідеями та досвідом між представниками різних галузей бізнесу, сприяючи зміцненню ділових звязків і спільній ефективній роботі на користь регіонального розвитку.

Південноукраїнський офіс Асоціації зібрав офлайн членські компанії у новому форматі «EBA Odesa Welcomes». 

Ця офлайн-зустріч-нетворкінг спрямована на максимальне висвітлення для нових компаній, які нещодавно до єдналися до в Європейській Бізнес Асоціації, переваг членства та можливостей, які воно відкриває для учасників нашої бізнес-спільноти.  

Присутні (Гленпорт, Парамедик, Ейч Ар Ейдженсі Кі Піпл, Імтрекс, Теклайн, АБ «Центр») представили власні бізнеси  обговорили шляхи підтримки і зміцнення взаємодії серед членів асоціації. Особливу увагу приділили активностям Південноукраїнського офісу EBA та потенційним перевагам співпраці саме на регіональному рівні.  

Зустріч стала платформою для обміну ідеями та досвідом між представниками різних галузей бізнесу, сприяючи зміцненню ділових зв’язків і спільній ефективній роботі на користь регіонального розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: