fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий event-car Red Bull Рокіт уже в Україні!

06/ 10/ 2020
    РОКІТ - розкотисті звуки, що зливаються в монотонне звучання,шум моря, річки, хвиль або звуки оркестру, музичних інструментів. Все це вдало описує новий RED BULL EVENT CAR, який вже найближчим часом буде гучно лунати на кращих подіях країни. 4 жовтняв рамках Шостого етапу чемпіонату України зі шосейно-кільцевих мотоперегонів відбулася презентація неймовірного івент-кару Red Bull Рокіт. Red Bull Рокіт (Red Bull RockIt) - це спеціальний проект Red Bull - LMX TAURUS, який побудований на потужностях австрійського ательє Lagermax, на базі легендарного американського пікапа DODGE RAM 1500 LAREMIE. Автомобіль оснащений двигуном HEMI обємом 5,7 літра і потужністю 360 к.с, повним приводом, лебідкою і підвіскою для трофі-рейдів, щоб можна було влаштувати вечірку, буквально, де завгодно. На борту автомобіля є автономна бензинова електростанція, 3 LCD дисплея, сучасна професійна діджейська пультова Pioneer Nexus 2, ігрова приставка Sony PlayStation 4 і, звичайно ж, холодильник, що б Red Bull завжди залишався прохолодним. Крім можливості в деталях роздивитися новий івент-кар та відчути на собі його звук, в межах презентації на гостей чекали і інші активності. Усі бажаючі також могли відчути себе учасником команди Формули 1 і провести піт-стоп справжнього боліда! Такий же піт-стоп, але онлайн, може спробувати здійснити кожен, граючи в онлайн-гру Red Bull Pit Stop Challenge. Все, що потрібно – це якомога швидше зробити онлайн піт-стоп! Особливість гри у тому, що і гровий час буде перераховано у реальний, тож можна буде порівняти свою швидкість та точність із показниками команди Red Bull Racing. Також гості мали нагоду не лише побачити показові дрифт-виступи триразового чемпіона України з дрифтингу Олександра Гринчука, а і проїхатись разом з ним в якості пасажира у своєрідному дрифт-таксі, та відчути увесь драйв на собі!
01/

 

РОКІТ – розкотисті звуки, що зливаються в монотонне звучання,шум моря, річки, хвиль або звуки оркестру, музичних інструментів.

Все це вдало описує новий RED BULL EVENT CAR, який вже найближчим часом буде гучно лунати на кращих подіях країни.

4 жовтняв рамках Шостого етапу чемпіонату України зі шосейно-кільцевих мотоперегонів відбулася презентація неймовірного івент-кару Red Bull Рокіт.

Red Bull Рокіт (Red Bull RockIt)це спеціальний проект Red Bull – LMX TAURUS, який побудований на потужностях австрійського ательє Lagermax, на базі легендарного американського пікапа DODGE RAM 1500 LAREMIE.

Автомобіль оснащений двигуном HEMI об’ємом 5,7 літра і потужністю 360 к.с, повним приводом, лебідкою і підвіскою для трофі-рейдів, щоб можна було влаштувати вечірку, буквально, де завгодно. На борту автомобіля є автономна бензинова електростанція, 3 LCD дисплея, сучасна професійна діджейська пультова Pioneer Nexus 2, ігрова приставка Sony PlayStation 4 і, звичайно ж, холодильник, що б Red Bull завжди залишався прохолодним.

Крім можливості в деталях роздивитися новий івент-кар та відчути на собі його звук, в межах презентації на гостей чекали і інші активності.

Усі бажаючі також могли відчути себе учасником команди Формули 1 і провести піт-стоп справжнього боліда! Такий же піт-стоп, але онлайн, може спробувати здійснити кожен, граючи в онлайн-гру Red Bull Pit Stop Challenge. Все, що потрібно – це якомога швидше зробити онлайн піт-стоп!

Особливість гри у тому, що і гровий час буде перераховано у реальний, тож можна буде порівняти свою швидкість та точність із показниками команди Red Bull Racing.

Також гості мали нагоду не лише побачити показові дрифт-виступи триразового чемпіона України з дрифтингу Олександра Гринчука, а і проїхатись разом з ним в якості пасажира у своєрідному дрифт-таксі, та відчути увесь драйв на собі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: