fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий бренд у портфелі ERC – BEURER

29/ 09/ 2023
  Продукція визнаного світового лідера з виробництва медичних пристроїв і засобів для піклування про здоров’я – BEURER – уже доступна до замовлення в ERC. Про BEURER Німецька компанія з більш як столітньою історією продовжує встановлювати стандарти якості та ефективності у своїй галузі. Із 1919 року BEURER є експертом у сфері здоров’я і гарного самопочуття. За сто років сімейний бізнес став глобальною компанією: понад 1 000 співробітників, 500 продуктів та успішна дистрибуція товарів у 160 країн світу. BEURER є провідним європейським виробником техніки для здоров’я кількох категорій: електрогрілки, тонометри та пристрої для масажу. Водночас компанія постійно розширює власний асортимент, який охоплює різні сфери життя: здоров’я, красу, гарне самопочуття та материнство. Як приклад, BEURER виробляє ваги, тонометри, масажні, косметичні та фітнес-пристрої, а також пристрої для догляду за дітьми в перші роки життя. Із-поміж конкурентів BEURER вирізняє якість і довговічність продукції, її привабливий дизайн, зручність і комфорт користування. Співпраця з провідними науково-дослідними інститутами та міжнародними сертифікаційними центрами, численні нагороди, власні виробничі потужності та постійні інновації сприяють довгостроковому розвитку BEURER. В асортименті ERC уже наявна продукція BEURER, зокрема: масажери, електрогрілки, тримери, ваги та пристрої для покращення якості повітря. Тож тепер українські споживачі можуть користуватися найкращими рішеннями для піклування про власне здоров’я та своїх близьких. BEURER – століття німецької якості для турботи про себе та близьких. Замовляйте пристрої для здоров’я, краси та комфорту вже зараз!

Продукція визнаного світового лідера з виробництва медичних пристроїв і засобів для піклування про здоров’я – BEURER – уже доступна до замовлення в ERC.

Про BEURER

Німецька компанія з більш як столітньою історією продовжує встановлювати стандарти якості та ефективності у своїй галузі. Із 1919 року BEURER є експертом у сфері здоров’я і гарного самопочуття. За сто років сімейний бізнес став глобальною компанією: понад 1 000 співробітників, 500 продуктів та успішна дистрибуція товарів у 160 країн світу.

BEURER є провідним європейським виробником техніки для здоров’я кількох категорій: електрогрілки, тонометри та пристрої для масажу. Водночас компанія постійно розширює власний асортимент, який охоплює різні сфери життя: здоров’я, красу, гарне самопочуття та материнство. Як приклад, BEURER виробляє ваги, тонометри, масажні, косметичні та фітнес-пристрої, а також пристрої для догляду за дітьми в перші роки життя.

Із-поміж конкурентів BEURER вирізняє якість і довговічність продукції, її привабливий дизайн, зручність і комфорт користування. Співпраця з провідними науково-дослідними інститутами та міжнародними сертифікаційними центрами, численні нагороди, власні виробничі потужності та постійні інновації сприяють довгостроковому розвитку BEURER.

В асортименті ERC уже наявна продукція BEURER, зокрема: масажери, електрогрілки, тримери, ваги та пристрої для покращення якості повітря. Тож тепер українські споживачі можуть користуватися найкращими рішеннями для піклування про власне здоров’я та своїх близьких.

BEURER – століття німецької якості для турботи про себе та близьких. Замовляйте пристрої для здоров’я, краси та комфорту вже зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: