fbpx

Новорічний нетворкінг Асоціації в Одесі в Устричній

18/ 12/ 2019
    Новорічний нетворкінг Асоціації в Одесі в Устричній став чудовою нагодою об’єднати однодумців з членських компаній у неформальній обстановці, створити ідеальну атмосферу невимушеності та святкового настрою. Цьогоріч нам вдалося плідно попрацювати та досягти нових успіхів. А на зустрічі ми все це підсумували та відсвяткували! Формат нетворкінгу надав максимум можливостей для того, щоб познайомитися ближче і обмінятись діловими контактами тим, хто ще не був знайомий, та обговорити цікаві можливості співпраці з компаніями з різних галузей та знайти нових клієнтів. Дякуємо усім, хто розділив з нами чудовий вечір. Продовжуємо у тому ж дусі з невеликою перервою на новорічні свята. До зустрічі у Новому 2020 році!
01/

 

Новорічний нетворкінг Асоціації в Одесі в Устричній став чудовою нагодою об’єднати однодумців з членських компаній у неформальній обстановці, створити ідеальну атмосферу невимушеності та святкового настрою. Цьогоріч нам вдалося плідно попрацювати та досягти нових успіхів. А на зустрічі ми все це підсумували та відсвяткували!

Формат нетворкінгу надав максимум можливостей для того, щоб познайомитися ближче і обмінятись діловими контактами тим, хто ще не був знайомий, та обговорити цікаві можливості співпраці з компаніями з різних галузей та знайти нових клієнтів.

Дякуємо усім, хто розділив з нами чудовий вечір. Продовжуємо у тому ж дусі з невеликою перервою на новорічні свята. До зустрічі у Новому 2020 році!

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: