fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новорічний Квест Асоціації в Одесі

01/ 12/ 2017
  Живий квест - не просто новий вид інтелектуального дозвілля, але гра, яка може повернути смак життя, вирвати із сірих буднів та занурити у світ творчості та креативу. Так, 1 грудня 2017 Офіс Асоціації в Одесі запросив свої членські компанії відкрити зимовий сезон нестандартним нетворкінгом у форматі квесту, запропонованим партнером заходу Questoria. Перед початком гри, кожен мав можливість перевтілиться у певну роль, проявивши креативність, з якою далі вирушив в путь. Учасники перенеслись у майбутнє та здійснили подорож до невідомої планети на космічному кораблі “Гіперіон”. Мандруючи крізь зоряні системи, пасажири гри стикались з різними труднощами та завданнями, які мали вирішити зі своїм екіпажем. В учасників квесту була можливість цікаво провести час після робочого тижня, застосовувати нестандартне мислення, вміння домовлятися, уважність та інші особистісні навички, а також познайомитись ближче в неймовірній атмосфері гри та налагодити нові корисні бізнес-контакти. Партнери заходу Questoria   Gaganinn Hotel   Pepsico

Живий квест – не просто новий вид інтелектуального дозвілля, але гра, яка може повернути смак життя, вирвати із сірих буднів та занурити у світ творчості та креативу. Так, 1 грудня 2017 Офіс Асоціації в Одесі запросив свої членські компанії відкрити зимовий сезон нестандартним нетворкінгом у форматі квесту, запропонованим партнером заходу Questoria.

Перед початком гри, кожен мав можливість перевтілиться у певну роль, проявивши креативність, з якою далі вирушив в путь. Учасники перенеслись у майбутнє та здійснили подорож до невідомої планети на космічному кораблі “Гіперіон”. Мандруючи крізь зоряні системи, пасажири гри стикались з різними труднощами та завданнями, які мали вирішити зі своїм екіпажем.

В учасників квесту була можливість цікаво провести час після робочого тижня, застосовувати нестандартне мислення, вміння домовлятися, уважність та інші особистісні навички, а також познайомитись ближче в неймовірній атмосфері гри та налагодити нові корисні бізнес-контакти.

Партнери заходу

Questoria   Gaganinn Hotel   Pepsico

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: