fbpx

Нові виклики для глобальної фінансової стабільності

06/ 04/ 2020
  Під час зустрічі ми обговорювали вплив пандемії на фінансову систему України. Особливу увагу приділили співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями та можливості отримання фінансової допомоги для країни. Також представники міжнародних організацій поділилися своїми прогнозами щодо майбутнього світової економіки. Спікерами зустрічі були: Дімітар Богов, провідний регіональний економіст Європейського банку реконструкції і розвитку Йоста Люнгман, Постійний Представник МВФ в Україні Ваге Варданян, Провідний Спеціаліст Фінансового Сектору, Глобальна Практика з Фінансів та Ринків, Світовий банк в Україні Анна Деревянко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Щиро дякуємо за зустріч та продовжуємо співпрацю!

Під час зустрічі ми обговорювали вплив пандемії на фінансову систему України. Особливу увагу приділили співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями та можливості отримання фінансової допомоги для країни. Також представники міжнародних організацій поділилися своїми прогнозами щодо майбутнього світової економіки.

Спікерами зустрічі були:

Дімітар Богов, провідний регіональний економіст Європейського банку реконструкції і розвитку

Йоста Люнгман, Постійний Представник МВФ в Україні

Ваге Варданян, Провідний Спеціаліст Фінансового Сектору, Глобальна Практика з Фінансів та Ринків, Світовий банк в Україні

Анна Дерев’янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації

Щиро дякуємо за зустріч та продовжуємо співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: