fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нові умови ліцензування для продуктів Microsoft Dynamics 365

09/ 01/ 2024
  А чи чули ви нещодавню новину від Microsoft, щодо нових спеціальних умов ліцензування Attach? Це чудова нагода почати користуватися всіма перевагами систем Microsoft Dynamics 365 на більш комфортних умовах. Суть даного підходу полягає у тому, що до ліцензій певних додатків Dynamics 365 можна долучити ліцензії інших додатків Dynamics 365 в редакції Attach за сталою вартістю 20 USD за користувача на місяць. Тобто, маючи ліцензії ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central (Essentials або Premium), ви можете докупити ліцензії CRM-додатків Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Service за 20 USD/user/month замість стандартної ціни 65 USD та 50 USD відповідно. В свою чергу, дана пропозиція доступна і для тих, хто має ліцензії Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Service – в такому випадку можна придбати ліцензії Microsoft Dynamics 365 Business Central Essentials за 20 USD/user/month замість стандартної ціни у 70 USD. Тільки уявіть які можливості для бізнесу відкриває сучасна ERP-система в комбінації з CRM-додатками Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Service. Це новий рівень управління бізнес-процесами, взаємодії з клієнтами та суттєве поліпшення ефективності роботи, адже ERP і CRM від одного постачальника мають конектори й дозволяють реалізовувати багато спільних сценаріїв роботи. Також, нагадуємо про можливість залучати до єдиної екосистеми родину додатків Microsoft Power Platform, зокрема Power Automate, щоб будувати нові конектори до різноманітних джерел даних, та Power BI, щоб візуалізувати інформацію, а також підключати служби Microsoft 365, такі як Microsoft Teams, Outlook, SharePoint та інші, для більш ефективної співпраці та взаємодії в компанії. Детальний розрахунок оптимальної для вас схеми придбання ліцензій ви можете замовити у наших спеціалістів +380443337050 або надішліть нам запит на [email protected]

А чи чули ви нещодавню новину від Microsoft, щодо нових спеціальних умов ліцензування Attach? Це чудова нагода почати користуватися всіма перевагами систем Microsoft Dynamics 365 на більш комфортних умовах.

Суть даного підходу полягає у тому, що до ліцензій певних додатків Dynamics 365 можна долучити ліцензії інших додатків Dynamics 365 в редакції Attach за сталою вартістю 20 USD за користувача на місяць.

Тобто, маючи ліцензії ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central (Essentials або Premium), ви можете докупити ліцензії CRM-додатків Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Service за 20 USD/user/month замість стандартної ціни 65 USD та 50 USD відповідно. В свою чергу, дана пропозиція доступна і для тих, хто має ліцензії Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Service – в такому випадку можна придбати ліцензії Microsoft Dynamics 365 Business Central Essentials за 20 USD/user/month замість стандартної ціни у 70 USD.

Тільки уявіть які можливості для бізнесу відкриває сучасна ERP-система в комбінації з CRM-додатками Dynamics 365 Sales та Dynamics 365 Customer Service. Це новий рівень управління бізнес-процесами, взаємодії з клієнтами та суттєве поліпшення ефективності роботи, адже ERP і CRM від одного постачальника мають конектори й дозволяють реалізовувати багато спільних сценаріїв роботи.

Також, нагадуємо про можливість залучати до єдиної екосистеми родину додатків Microsoft Power Platform, зокрема Power Automate, щоб будувати нові конектори до різноманітних джерел даних, та Power BI, щоб візуалізувати інформацію, а також підключати служби Microsoft 365, такі як Microsoft Teams, Outlook, SharePoint та інші, для більш ефективної співпраці та взаємодії в компанії.

Детальний розрахунок оптимальної для вас схеми придбання ліцензій ви можете замовити у наших спеціалістів +380443337050 або надішліть нам запит на [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: