fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нові можливості та пропозиції від кейтерингу BEAUCOUP

29/ 09/ 2023
  Доброго дня, шановні друзі та партнери, Вас вітає сімя французьких ресторанів Famille «Très FRANÇAIS» та кейтерингова компанія «Beaucoup».  В наш складний час дуже хочеться наповнити життя позитивними новинами та емоціями. Нам особливо необхідно відчувати турботу один про одного. Саме тому ми підготували для вас пропозиції, які стануть у нагоді та допоможуть зробити ваші заходи яскравими та незабутніми, підвищити лояльність команди та ефективність роботи самої компанії!   Як ви знаєте, ресторани Famille «Très FRANÇAIS» вже на протязі 12ти років розвивають та популяризують французьку кухню в Україні та неодноразово ставали переможцями багатьох номінацій у ресторанній сфері, лауреатами нагород за французьку гастрономію. Щодо кейтерингової компанії BEAUCOUP, то за ці роки вона стала незамінним помічником в організації будь-яких заходів, від маленьких корпоративних свят до великих офіційних прийомів. Ми завжди підбираємо найкращі страви до свята, залежно від вимог та вподобань клієнтів і формату заходу. Окрім цього, допомагаємо оформити приміщення, підібрати смачні подарунки для гостей, а також музичний супровід до вашого свята або корпоративного ділового обіду. Банкети, фуршети, корпоративні кулінарні майстер-класи та дегустації, кава-брейки в офісі чи корпоративні виїзди на природу, або глінтвейн-паті на свіжому повітрі — BEAUCOUP організовує та обслуговує будь-які формати заходів. Для вашої зручності у презентації міститься більш детальна інформація про наші можливості. Будемо раді прикрасити ваш захід! Чекаємо на ваш дзвінок). З повагою, Керівник кейтерингу BEAUCOUP, Алла Тверітінова +38(050) 068-63-38

Доброго дняшановні друзі та партнери,

Вас вітає сім’я французьких ресторанів Famille «Très FRANÇAIS» та кейтерингова компанія «Beaucoup». 

В наш складний час дуже хочеться наповнити життя позитивними новинами та емоціями. Нам особливо необхідно відчувати турботу один про одного. Саме тому ми підготували для вас пропозиції, які стануть у нагоді та допоможуть зробити ваші заходи яскравими та незабутніми, підвищити лояльність команди та ефективність роботи самої компанії!

01/

 

Як ви знаєте, ресторани Famille «Très FRANÇAIS» вже на протязі 12ти років розвивають та популяризують французьку кухню в Україні та неодноразово ставали переможцями багатьох номінацій у ресторанній сфері, лауреатами нагород за французьку гастрономію.

Щодо кейтерингової компанії BEAUCOUP, то за ці роки вона стала незамінним помічником в організації будь-яких заходів, від маленьких корпоративних свят до великих офіційних прийомів.

Ми завжди підбираємо найкращі страви до свята, залежно від вимог та вподобань клієнтів і формату заходу. Окрім цього, допомагаємо оформити приміщення, підібрати смачні подарунки для гостей, а також музичний супровід до вашого свята або корпоративного ділового обіду.

Банкети, фуршети, корпоративні кулінарні майстер-класи та дегустації, кава-брейки в офісі чи корпоративні виїзди на природу, або глінтвейн-паті на свіжому повітрі — BEAUCOUP організовує та обслуговує будь-які формати заходів.

Для вашої зручності у презентації міститься більш детальна інформація про наші можливості.

Будемо раді прикрасити ваш захід!

Чекаємо на ваш дзвінок).

З повагою,

Керівник кейтерингу BEAUCOUP,

Алла Тверітінова

+38(050) 068-63-38

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: