fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нове покоління рішень Logitech для відеоконференцій вже доступне в Україні: Rally Bar, Rally Bar Mini та Swytch

11/ 05/ 2021
  В сучасних умовах відеоконференції продовжують ставати невідємною частиною кожного бізнесу. Нові моделі конференц-пристроїв Logitech – Rally Bar, Rally Bar Mini та Swytch – здійснюють переворот у галузі гнучких рішень для перемовин. На них можна легко запускати такі додатки, як Microsoft Teams і Zoom, або під’єднувати до будь-якого ПК у приміщенні за допомогою USB порту. З цими масштабованими, простими у використанні та багатофункціональними рішеннями організації можуть бути впевнені, що в кожній переговорній кімнаті, незалежно від її розміру та планування, кожен працівник, включно з віддаленими, буде під’єднаний до наради негайно. Rally Bar – лінійка рішень нового покоління, що працює із найбільш популярними сервісами для відеоконференцій. Пристрої удосконалюють будь-які робочі зустрічі, забезпечуючи якість відео та звуку рівня кінотеатру. Logitech Rally Bar створений спеціально для приміщень середнього розміру, Logitech Rally Bar Mini – для невеликих кімнат для перемовин. Пристрої цієї серії блискуче впораються зі своїми завданнями, завдяки їх надзвичайно провідним характеристикам: Приголомшливе 4К зображення. Кожен голос чути чітко Вбудований штучний інтелект Неймовірна простота налаштування та керування. Ще одним рішенням, що дозволяє з легкістю долучатися до нарад, що проводяться із застосуванням будь-яких систем для відеоконференцій є Logitech Swytch. Завдяки йому підключення до будь-якої платформи для відеоконференцій, вебінарів або потокового мовлення спрощується до під’єднання усього одного USB кабелю. Swytch має низку функцій, що удосконалюють та спрощують процес організації відеоконференцій. Рішення для відеоконференцій Logitech Rally Bar, та Logitech Swytch з усіма додатковими аксесуарами вже можна придбати в Україні зі складу дистриб’юторської компанії АСБІС-Україна. Rally Bar постачається із вбудованою підтримкою Microsoft Teams Rooms на Android і Zoom Rooms Appliances із попередньо встановленим Zoom. Рішення Logitech Rally Bar Mini буде доступне до замовлення з 3 кварталу 2021 року. Спец.пропозиція: Знижка -5% від рекомендованої роздрібної ціни для членів Асоціації. Щоб скористатись, переходьте за посиланням.

В сучасних умовах відеоконференції продовжують ставати невід’ємною частиною кожного бізнесу. Нові моделі конференц-пристроїв Logitech – Rally Bar, Rally Bar Mini та Swytch – здійснюють переворот у галузі гнучких рішень для перемовин. На них можна легко запускати такі додатки, як Microsoft Teams і Zoom, або під’єднувати до будь-якого ПК у приміщенні за допомогою USB порту. З цими масштабованими, простими у використанні та багатофункціональними рішеннями організації можуть бути впевнені, що в кожній переговорній кімнаті, незалежно від її розміру та планування, кожен працівник, включно з віддаленими, буде під’єднаний до наради негайно.

Rally Bar – лінійка рішень нового покоління, що працює із найбільш популярними сервісами для відеоконференцій. Пристрої удосконалюють будь-які робочі зустрічі, забезпечуючи якість відео та звуку рівня кінотеатру. Logitech Rally Bar створений спеціально для приміщень середнього розміру, Logitech Rally Bar Mini – для невеликих кімнат для перемовин. Пристрої цієї серії блискуче впораються зі своїми завданнями, завдяки їх надзвичайно провідним характеристикам:

  • Приголомшливе 4К зображення.
  • Кожен голос чути чітко
  • Вбудований штучний інтелект
  • Неймовірна простота налаштування та керування.

Ще одним рішенням, що дозволяє з легкістю долучатися до нарад, що проводяться із застосуванням будь-яких систем для відеоконференцій є Logitech Swytch. Завдяки йому підключення до будь-якої платформи для відеоконференцій, вебінарів або потокового мовлення спрощується до під’єднання усього одного USB кабелю. Swytch має низку функцій, що удосконалюють та спрощують процес організації відеоконференцій.

Рішення для відеоконференцій Logitech Rally Bar, та Logitech Swytch з усіма додатковими аксесуарами вже можна придбати в Україні зі складу дистриб’юторської компанії АСБІС-Україна. Rally Bar постачається із вбудованою підтримкою Microsoft Teams Rooms на Android і Zoom Rooms Appliances із попередньо встановленим Zoom. Рішення Logitech Rally Bar Mini буде доступне до замовлення з 3 кварталу 2021 року.

Спец.пропозиція:

Знижка -5% від рекомендованої роздрібної ціни для членів Асоціації. Щоб скористатись, переходьте за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: