fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NEW DATE: Personalities: Томаш Фіала

28/ 03/ 2019
  Toмаш Фіала –  відомий інвестор та один з найвпливовіших людей у світі бізнесу,CEO компанії Dragon Capital, Президент Правління EBA. А чи знали ви, що Томаш пройшов неймовірні та надважкі змагання Ironman? Тепер знаєте! Тож, ми вирішили запитати Томаша більше про це та його життєву філософію. Чого бажають люди, коли вже все мають? Чому вони випробовують себе? Мрії, виклики, плани, сім’я, бізнес, щастя, важкі моменти, рішення – ці та інші питання ми обговоримо на зустрічі. Давайте поговоримо про важливе з Персоною – Томашем Фіалою. Захід заплановано на 04 квітня на локації Creative Quarter Gulliver. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (04 квітня 12:00). Чекаємо на зустріч з вами!

Toмаш Фіала –  відомий інвестор та один з найвпливовіших людей у світі бізнесу,CEO компанії Dragon Capital, Президент Правління EBA.

А чи знали ви, що Томаш пройшов неймовірні та надважкі змагання Ironman? Тепер знаєте!

Тож, ми вирішили запитати Томаша більше про це та його життєву філософію. Чого бажають люди, коли вже все мають? Чому вони випробовують себе? Мрії, виклики, плани, сім’я, бізнес, щастя, важкі моменти, рішення – ці та інші питання ми обговоримо на зустрічі.

Давайте поговоримо про важливе з Персоною – Томашем Фіалою.

Захід заплановано на 04 квітня на локації Creative Quarter GulliverБудь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (04 квітня 12:00).

Чекаємо на зустріч з вами!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: