fbpx

Нетворкінг бізнесвумен Одеси: Комунікативна культура у персональному бренді

23/ 01/ 2020
    Усі жінки - особливі. Ми черпаємо натхнення із нашого повсякденного життя, оточуючої обстановки та від людей, які з нами спілкуються.  Ефективна комунікація, котра може принести максимальні результати у кар’єрі та бізнесі надихає нас ще більше та спонукає на нові звершення. Саме для цього був організований Нетворкінг бізнесвумен Одеси. 23 січня 2020 року Південноукраїнський офіс Асоціації разом з Європейською Асоціацією Ділових Жінок зібрали успішних та драйвових панянок задля бізнес-знайомств і виходу на новий рівень комунікації. Родзинкою зустрічі стали рекомендації від Ксенії Гостєвої, засновниці Лабораторії ораторської майстерності Gold Media Group в Одесі щодо персонального бренду та вигідної самопрезентації. Створюючи його,  власник бізнесу отримує ряд переваг у налагодженні зв’язків. Проте, слід пам’ятати, щоб персональний бренд працював на вас - потрібно постійно самовдосконалюватись.
01/

 

Усі жінки – особливі. Ми черпаємо натхнення із нашого повсякденного життя, оточуючої обстановки та від людей, які з нами спілкуються.  Ефективна комунікація, котра може принести максимальні результати у кар’єрі та бізнесі надихає нас ще більше та спонукає на нові звершення. Саме для цього був організований Нетворкінг бізнесвумен Одеси.

23 січня 2020 року Південноукраїнський офіс Асоціації разом з Європейською Асоціацією Ділових Жінок зібрали успішних та драйвових панянок задля бізнес-знайомств і виходу на новий рівень комунікації.

Родзинкою зустрічі стали рекомендації від Ксенії Гостєвої, засновниці Лабораторії ораторської майстерності Gold Media Group в Одесі щодо персонального бренду та вигідної самопрезентації. Створюючи його,  власник бізнесу отримує ряд переваг у налагодженні зв’язків. Проте, слід пам’ятати, щоб персональний бренд працював на вас – потрібно постійно самовдосконалюватись.

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: