fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Нервовий tick» або важливість змісту публічної оферти IT-продукту

13/ 01/ 2022
  Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment Як часто Ви ставили прапорець у віконці «ОК», не читаючи довжелезний текст про якісь-там правила й умови користування програмним забезпеченням, застосунком, чи сайтом? Упевнені, майже завжди. Користувачі та володільці ІТ-продукту часто недооцінюють важливість таких правил та вже зовсім не знають, що вони називаються «публічною офертою». Остання покликана унормувати активність юзерів інформаційного доробку шляхом отримання згоди з правилами його власника чи розробника, захистити інтереси останнього в режимі реального часу, а також у майбутньому. Із врахуванням надважливої функції публічної оферти, її зміст має бути складений виважено та включати щонайменше таке: загальні положення, характерні для публічних договорів приєднання; дефініції понять, необхідні з урахуванням особливості об’єкту; предмет договору, що включає спосіб надання послуг (as is and as available чи as we use third parties services тощо); права та обовязки сторін, із описом умов використання ІТ-продукту; а також індивідуалізовані для нього положення щодо захисту персональних даних, конфіденційність, порядок вирішення спорів та інше. Професійно складена оферта дозволить ефективно захистити Ваші права та законні інтереси як власника ІТ-продукту, а команда  адвокатів Dynasty Law & Investment залюбки допоможе у цьому.

Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment

Як часто Ви ставили прапорець у віконці «ОК», не читаючи довжелезний текст про якісь-там правила й умови користування програмним забезпеченням, застосунком, чи сайтом? Упевнені, майже завжди.

Користувачі та володільці ІТ-продукту часто недооцінюють важливість таких правил та вже зовсім не знають, що вони називаються «публічною офертою». Остання покликана унормувати активність юзерів інформаційного доробку шляхом отримання згоди з правилами його власника чи розробника, захистити інтереси останнього в режимі реального часу, а також у майбутньому.

Із врахуванням надважливої функції публічної оферти, її зміст має бути складений виважено та включати щонайменше таке: загальні положення, характерні для публічних договорів приєднання; дефініції понять, необхідні з урахуванням особливості об’єкту; предмет договору, що включає спосіб надання послуг (as is and as available чи as we use third parties services тощо); права та обов’язки сторін, із описом умов використання ІТ-продукту; а також індивідуалізовані для нього положення щодо захисту персональних даних, конфіденційність, порядок вирішення спорів та інше. Професійно складена оферта дозволить ефективно захистити Ваші права та законні інтереси як власника ІТ-продукту, а команда  адвокатів Dynasty Law & Investment залюбки допоможе у цьому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: