fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нейрохакінг для переходу на потокове поглинання інформації або 7 секретних прийомів із сімейства навиків майбутнього

23/ 01/ 2019
  Андрій Сподін, сертифікований коуч, міжнародний майстер-бізнес-тренер, Президент компанії Inten® Антон Сподін, Віце-Президент з розвитку компанії Inten®, сертифікований тренер з курсів  Мегашвидкочитаннятм та Мегапам’ятьтм, дипломований психолог, професійний коуч особистої ефективності, автор книги «Шульте за секунду» Нейрохакінг реалізується, як найефективніший і надзвичайношвидкий спосіб здобути максимальний результат за мінімальних затрат часу.  Компанія INTEN пропонує низку методів, і прийомів, застосовуючи які, значно зростає кількісний та якісний показник сприйняття інформації. Інноваційні методики та технології швидкочитання, дозволяють опрацьовувати текстуальні масиви інформації у десятки і навіть сотні разів швидше і продуктивніше. Ми допоможемо оволодіти новими інструментами швидкого запам’ятовування прочитаного тексту, розвиватимемо навички  миттєвого «сканування»  сторінки, розкажемо суперфішки швидкісного опрацювання складних тестів. Під швидкочитанням – розуміють здатність швидкого сприйняття текстової інформації при використанні особливих способів читання. Середня швидкість читання зазвичай коливається у межах від 120 до 180 слів за хвилину, при цьому середній процент засвоєння складає 52%. Швидкочитання – це набута здатність читати у десятки, а то і сотні разів швидше, при цьому розуміння прочитаного обчислюється у 80 - 100 %.

Андрій Сподін, сертифікований коуч, міжнародний майстер-бізнес-тренер, Президент компанії Inten®

Антон Сподін, Віце-Президент з розвитку компанії Inten®, сертифікований тренер з курсів  Мегашвидкочитаннятм та Мегапам’ятьтм, дипломований психолог, професійний коуч особистої ефективності, автор книги «Шульте за секунду»

Нейрохакінг реалізується, як найефективніший і надзвичайношвидкий спосіб здобути максимальний результат за мінімальних затрат часу. 

Компанія INTEN пропонує низку методів, і прийомів, застосовуючи які, значно зростає кількісний та якісний показник сприйняття інформації.

Інноваційні методики та технології швидкочитання, дозволяють опрацьовувати текстуальні масиви інформації у десятки і навіть сотні разів швидше і продуктивніше. Ми допоможемо оволодіти новими інструментами швидкого запам’ятовування прочитаного тексту, розвиватимемо навички  миттєвого «сканування»  сторінки, розкажемо суперфішки швидкісного опрацювання складних тестів.

Під швидкочитанням – розуміють здатність швидкого сприйняття текстової інформації при використанні особливих способів читання. Середня швидкість читання зазвичай коливається у межах від 120 до 180 слів за хвилину, при цьому середній процент засвоєння складає 52%. Швидкочитання – це набута здатність читати у десятки, а то і сотні разів швидше, при цьому розуміння прочитаного обчислюється у 80 – 100 %.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: