fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НБУ запустив портал з інформацією про розкриття реальних власників небанківських фін установ

11/ 05/ 2021
  Національний банк запустив тематичну веб-сторінку, присвячену темі розкриття структур власності небанківськими фінустановами: https://promo.bank.gov.ua/transparent-nonbank-market/ Про запуск сторінки НБУ повідомив на своєму веб-сайті. Як повідомляється на порталі, кожен споживач фінансових послуг повинен розуміти з ким він має справу, кому довіряє свої гроші та у кого бере позику. А питання прозорості фінансового сектору – ключовий фактор його надійної роботи, спокою регулятора та довіри клієнтів. В той же час, прозора структура власності – одна з ключових ліцензійних умов, а її недотримання у підсумку матиме  як наслідок позбавлення компанії всіх ліцензій. Станом на сьогодні на сторінці розміщено: інформацію про етапи та терміни розкриття власності, їхню гармонізацію з вимогами НБУ; приклади заповнення документів для учасників ринку – для розкриття структур власності; типові схеми приховування власників. Починаючи з травня НБУ буде постійно додавати оновлену інформацію про кількість небанківських фінустанов, які вже розкрили своїх власників та виправили недоліки у структурі. Таким чином, фактично у режимі реального часу усі учасники небанківського ринку отримали змогу спостерігати за тим, як ринок складає свій своєрідний тест на прозорість. Європейська Бізнес Асоціація вітає, що питання прозорості фінансового ринку залишається одним з ключових для НБУ, та всеохоплюючу інформаційну підтримку з боку регулятора для бізнесу під час адаптації до нового регулювання. Адже чесний бізнес – за прозору та відкриту роботу!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Національний банк запустив тематичну веб-сторінку, присвячену темі розкриття структур власності небанківськими фінустановами:

https://promo.bank.gov.ua/transparent-nonbank-market/

Про запуск сторінки НБУ повідомив на своєму веб-сайті.

Як повідомляється на порталі, кожен споживач фінансових послуг повинен розуміти з ким “він має справу”, кому довіряє свої гроші та у кого бере позику. А питання прозорості фінансового сектору – ключовий фактор його надійної роботи, “спокою” регулятора та довіри клієнтів. В той же час, прозора структура власності – одна з ключових ліцензійних умов, а її недотримання у підсумку матиме  як наслідок позбавлення компанії всіх ліцензій.

Станом на сьогодні на сторінці розміщено:

  • інформацію про етапи та терміни розкриття власності, їхню гармонізацію з вимогами НБУ;
  • приклади заповнення документів для учасників ринку – для розкриття структур власності;
  • типові схеми приховування власників.

Починаючи з травня НБУ буде постійно додавати оновлену інформацію про кількість небанківських фінустанов, які вже розкрили своїх власників та виправили недоліки у структурі.
Таким чином, фактично у режимі реального часу усі учасники небанківського ринку отримали змогу спостерігати за тим, як ринок складає свій своєрідний “тест на прозорість”.

Європейська Бізнес Асоціація вітає, що питання прозорості фінансового ринку залишається одним з ключових для НБУ, та всеохоплюючу інформаційну підтримку з боку регулятора для бізнесу під час адаптації до нового регулювання. Адже чесний бізнес – за прозору та відкриту роботу!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: