fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Національне дослідження – Індекс корпоративної рівності

05/ 11/ 2020
  Колеги, наші партнери ГО “Точка опори ЮА” проводять щорічне національне дослідження - Індекс корпоративної рівності. Цього року опитувальник Індексу розрахований окремо для великого бізнесу та МСБ, тож кожна компанія може доєднатись та поділитись своїми результатами впровадження політики рівності та недискримінації на робочому місці. Дедлайн – 15 листопада. Взяти участь у дослідженні можна за посиланням - https://cei.org.ua/. ______ Український індекс корпоративної рівності — це національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. Індекс включає дослідження протидії дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Дослідження є спільною розробкою громадської організації «Точка опори ЮА», громадської організації Соціальна дія та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Колеги, наші партнери ГО “Точка опори ЮА” проводять щорічне національне дослідження – Індекс корпоративної рівності.

Цього року опитувальник Індексу розрахований окремо для великого бізнесу та МСБ, тож кожна компанія може доєднатись та поділитись своїми результатами впровадження політики рівності та недискримінації на робочому місці.

Дедлайн – 15 листопада. Взяти участь у дослідженні можна за посиланням – https://cei.org.ua/.

______

Український індекс корпоративної рівності — це національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. Індекс включає дослідження протидії дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Дослідження є спільною розробкою громадської організації «Точка опори ЮА», громадської організації Соціальна дія та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: