fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Наталію Дрюк було обрано до Комітету INTA з добре відомих торговельних марок на 2022–2023 рр.

29/ 09/ 2021
  Наталію Дрюк, радницю і співкерівницю практики інтелектуальної власності Aequo, було обрано до Комітету з добре відомих торговельних марок Міжнародної асоціації торговельних марок (International Trademark Association, INTA) на термін 2022–2023 рр.  Комітет розробляє та відстоює політику Асоціації щодо збалансованої охорони добре відомих торговельних марок. Комітет відстежує зміни в законодавстві та регулюванні у різних юрисдикціях, проводить аналіз і пропонує рекомендації Правлінню INTA. «Для мене велика честь приєднатися до талановитої та відданої своїй справі команді, я буду рада зробити свій внесок до ініціатив і програми Асоціації», – зазначила Наталія. Наталія є фахівцем у галузі інтелектуальної власності, цивільного та господарського судочинства. Вона представляє інтереси українських та іноземних компаній у судових спорах щодо торговельних марок, патентів, авторського права, доменних імен та інших об’єктів, а також консультує з питань ліцензування та юридичного аудиту у галузі інтелектуальної власності. * * * Міжнародна асоціація торговельних марок (International Trademark Association, INTA) об’єднує власників торговельних марок і фахівців, вона покликана підтримувати торговельні марки та пов’язану із цим інтелектуальну власність (ІВ) для укріплення довіри споживачів, економічного зростання та інновацій. Членами INTA є більше 6 500 організацій зі 185 країн. Організації представляють більше 34 350 професіоналів, включаючи власників брендів із великих корпорацій, малих і середніх підприємств, юридичних фірм, некомерційних організацій, а також до спільноти входять члени урядових агентств і викладачі. Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Наталію Дрюк, радницю і співкерівницю практики інтелектуальної власності Aequo, було обрано до Комітету з добре відомих торговельних марок Міжнародної асоціації торговельних марок (International Trademark Association, INTA) на термін 2022–2023 рр. 

Комітет розробляє та відстоює політику Асоціації щодо збалансованої охорони добре відомих торговельних марок. Комітет відстежує зміни в законодавстві та регулюванні у різних юрисдикціях, проводить аналіз і пропонує рекомендації Правлінню INTA.

«Для мене велика честь приєднатися до талановитої та відданої своїй справі команді, я буду рада зробити свій внесок до ініціатив і програми Асоціації», – зазначила Наталія.

Наталія є фахівцем у галузі інтелектуальної власності, цивільного та господарського судочинства. Вона представляє інтереси українських та іноземних компаній у судових спорах щодо торговельних марок, патентів, авторського права, доменних імен та інших об’єктів, а також консультує з питань ліцензування та юридичного аудиту у галузі інтелектуальної власності.

* * *

Міжнародна асоціація торговельних марок (International Trademark Association, INTA) об’єднує власників торговельних марок і фахівців, вона покликана підтримувати торговельні марки та пов’язану із цим інтелектуальну власність (ІВ) для укріплення довіри споживачів, економічного зростання та інновацій. Членами INTA є більше 6 500 організацій зі 185 країн. Організації представляють більше 34 350 професіоналів, включаючи власників брендів із великих корпорацій, малих і середніх підприємств, юридичних фірм, некомерційних організацій, а також до спільноти входять члени урядових агентств і викладачі.

Про фірму

AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: