fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Наталія Улинець очолить активності Комітету з маркетингу та комунікацій ЕВА у 2024 році

27/ 12/ 2023
  22 грудня 2023 року були оголошені результати виборів на посаду Голови комітету з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Цьогоріч перемогу у конкурсному відборі отримала Наталія Улинець, Засновниця та директорка Perfect PR. Наталія - спеціалістка з PR та репутаційного менеджменту з досвідом роботи на ринку комунікацій України понад 12 років. Лекторка у Львівській бізнес-школі та Школі журналістики й комунікацій УКУ. Наталія відповідатиме за стратегічні рішення щодо роботи та зустрічей професійного ком’юніті Асоціації у 2024 році, пропонуватиме ідеї активностей та проєктів, формуватиме адженду та формат заходів для зміцнення професійних звязків та обміну досвідом та ідеями між учасниками спільноти. Нагадаємо, Комітет з маркетингу та комунікацій був створений у 2005 році як ефективна галузева платформа для професіоналів зі сфери PR та маркетингу, які входять до членських компаній Асоціації. В рамках Комітету відбуваються щомісячні зустрічі, що сприяють професійному розвитку, нетворкінгу та здобуттю нових компетенцій у галузі маркетингу та PR. Європейська Бізнес Асоціація - неурядова організація, яка обєднує близько 900 міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Асоціація була створена в 1999 році за ініціативи Європейської Комісії. Сьогодні Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua  

22 грудня 2023 року були оголошені результати виборів на посаду Голови комітету з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Цьогоріч перемогу у конкурсному відборі отримала Наталія Улинець, Засновниця та директорка Perfect PR. Наталія – спеціалістка з PR та репутаційного менеджменту з досвідом роботи на ринку комунікацій України понад 12 років. Лекторка у Львівській бізнес-школі та Школі журналістики й комунікацій УКУ.

Наталія відповідатиме за стратегічні рішення щодо роботи та зустрічей професійного ком’юніті Асоціації у 2024 році, пропонуватиме ідеї активностей та проєктів, формуватиме адженду та формат заходів для зміцнення професійних зв’язків та обміну досвідом та ідеями між учасниками спільноти.

Нагадаємо, Комітет з маркетингу та комунікацій був створений у 2005 році як ефективна галузева платформа для професіоналів зі сфери PR та маркетингу, які входять до членських компаній Асоціації. В рамках Комітету відбуваються щомісячні зустрічі, що сприяють професійному розвитку, нетворкінгу та здобуттю нових компетенцій у галузі маркетингу та PR.

Європейська Бізнес Асоціація – неурядова організація, яка об’єднує близько 900 міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Асоціація була створена в 1999 році за ініціативи Європейської Комісії. Сьогодні Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: