fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Наталія Ульянова очолить практику з трансформації бізнесу в компанії «Делойт» в Україні

26/ 04/ 2018
  Київ, 23 квітня 2018 р. – «Делойт» в Україні оголошує про створення нової практики – «Комплексна трансформація бізнесу». Практику очолить Наталія Ульянова, яка приєднується до «Делойт» разом зі своєю командою. Це унікальна подія на ринку консалтингових послуг за останні 10 років. Команда нової практики налічує 17 експертів, які мають багаторічний успішний досвід співпраці з українським бізнесом, який формувався на базі класичного портфелю юридичних послуг і поступово розширювався за рахунок банківського, фінансового та інвестиційного консалтингу. «Трансформація бізнесу – це комплексний процес, який потребує залучення широкого спектра експертизи. Команда з трансформації бізнесу значно посилить нашу податково-юридичну практику, а також активно співпрацюватиме з командами фінансового аналізу, супроводження угод, стратегічного консалтингу, управління персоналом, проектами, ризик-менеджменту та інноваторами з Deloitte Garage. Впевнений, що Наталія та її команда стануть органічною та невід’ємною частиною «Делойт», – Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні. «Делойт» постійно нарощує свій професійний потенціал, накопичуючи досвід і новітню експертизу, щоб допомагати своїм клієнтам вирішувати бізнес-задачі та адаптуватися до високого темпу змін. «Спілкуючись з бізнесом, ми постійно запитуємо себе, чи існує рішення, яке дозволить нашим клієнтам побудувати стійкий бізнес за умов невпинних змін? Ми вважаємо, що єдиний рецепт успіху – змінюватися швидше ніж ринок. Комплексна трансформація – необхідний етап у становленні прогресивної і прибуткової української компанії, яка хоче бути успішною у довгостроковій перспективі», – коментує Наталія Ульянова, партнер та керівник практики «Комплексної трансформації бізнесу». Майбутнє України великою мірою залежить від об’єднання зусиль бізнесу заради  трансформації бізнес-практик в Україні та зміни умов соціального договору між бізнесом, державою і суспільством. «Наша місія – здійснювати вплив, що має значення. Ми щиро віримо, що допомагаючи бізнесу трансформуватися, ми сприяємо позитивним змінам в економіці та країні, адже бізнес – рушійна сила змін», – Андрій Булах, керуючий партнер «Делойт» в Україні. Про компанію «Делойт» – це бренд, що обєднує понад 264 тисячі професіоналів незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги у сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з пятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune». Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення. У 2018 році «Делойт» святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Київ, 23 квітня 2018 р. – «Делойт» в Україні оголошує про створення нової практики – «Комплексна трансформація бізнесу». Практику очолить Наталія Ульянова, яка приєднується до «Делойт» разом зі своєю командою. Це унікальна подія на ринку консалтингових послуг за останні 10 років.

Команда нової практики налічує 17 експертів, які мають багаторічний успішний досвід співпраці з українським бізнесом, який формувався на базі класичного портфелю юридичних послуг і поступово розширювався за рахунок банківського, фінансового та інвестиційного консалтингу.

«Трансформація бізнесу – це комплексний процес, який потребує залучення широкого спектра експертизи. Команда з трансформації бізнесу значно посилить нашу податково-юридичну практику, а також активно співпрацюватиме з командами фінансового аналізу, супроводження угод, стратегічного консалтингу, управління персоналом, проектами, ризик-менеджменту та інноваторами з Deloitte Garage. Впевнений, що Наталія та її команда стануть органічною та невід’ємною частиною «Делойт», – Олександр Черінько, партнер та керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні.

«Делойт» постійно нарощує свій професійний потенціал, накопичуючи досвід і новітню експертизу, щоб допомагати своїм клієнтам вирішувати бізнес-задачі та адаптуватися до високого темпу змін.

«Спілкуючись з бізнесом, ми постійно запитуємо себе, чи існує рішення, яке дозволить нашим клієнтам побудувати стійкий бізнес за умов невпинних змін? Ми вважаємо, що єдиний рецепт успіху – змінюватися швидше ніж ринок. Комплексна трансформація – необхідний етап у становленні прогресивної і прибуткової української компанії, яка хоче бути успішною у довгостроковій перспективі», – коментує Наталія Ульянова, партнер та керівник практики «Комплексної трансформації бізнесу».

Майбутнє України великою мірою залежить від об’єднання зусиль бізнесу заради  трансформації бізнес-практик в Україні та зміни умов соціального договору між бізнесом, державою і суспільством.

«Наша місія – здійснювати вплив, що має значення. Ми щиро віримо, що допомагаючи бізнесу трансформуватися, ми сприяємо позитивним змінам в економіці та країні, адже бізнес – рушійна сила змін», – Андрій Булах, керуючий партнер «Делойт» в Україні.

Про компанію

«Делойт» – це бренд, що об’єднує понад 264 тисячі професіоналів незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги у сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п’ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune».

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення. У 2018 році «Делойт» святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: