fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Наталія Кочергіна та Ілля Свердлов були визнані у рейтингу 2019 Acritas Stars!

14/ 03/ 2019
  Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості та будівництва київського офісу DLA Piper, та Ілля Свердлов, партнер та керівник податкової практики київського офісу DLA Piper, визнані зірковими юристами в Україні та увійшли до рейтингу Acritas Stars 2019! Наталія та Ілля стали першими серед українських юристів фірми та першими з небагатьох на українському ринку юристами, які увійшли до рейтингу. Рейтинг юристів Acritas Stars проводиться провідною дослідницькою фірмою Acritas та базується на результаті опитування тисяч юрисконсультів та інших представників юрдепів провідних компаній в усьому світі. В опитуванні традиційно беруть участь виключно клієнти. 

Наталія Кочергіна, партнер та керівник практики нерухомості та будівництва київського офісу DLA Piper, та Ілля Свердлов, партнер та керівник податкової практики київського офісу DLA Piper, визнані зірковими юристами в Україні та увійшли до рейтингу Acritas Stars 2019!

Наталія та Ілля стали першими серед українських юристів фірми та першими з небагатьох на українському ринку юристами, які увійшли до рейтингу. Рейтинг юристів Acritas Stars проводиться провідною дослідницькою фірмою Acritas та базується на результаті опитування тисяч юрисконсультів та інших представників юрдепів провідних компаній в усьому світі. В опитуванні традиційно беруть участь виключно клієнти. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: