fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Народжені для обіймів»: Kimberly-Clark продовжує впровадження в Україні соціальної програми Huggies® щодо виходжування передчасно народжених малюків

01/ 06/ 2022
  З квітня 2022 року, після невеликої паузи, спричиненої російсько-українською війною, соціальна програма Kimberly-Clark - виробника надійних брендів, серед яких Huggies®, Kotex®, Kleenex® і Depend® - продовжує допомагати українським родинам виходжувати передчасно народжених малюків та новонароджених. Програма Huggies® «Народжені для обіймів» була започаткована в Україні у 2015 році, аби підтримати родини та новонароджених з перших днів. Вона має на меті популяризувати метод Кенгуру – виходжування малюків, котрі народилися раніше терміну та потребують особливої уваги й піклування. Він сприяє швидшій адаптації цих малюків до навколишнього середовища, більш інтенсивному емоційному й психологічному розвитку та має ще чимало переваг. Програма впроваджується в Україні у партнерстві з Асоціацією батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» та була схвалена Асоціацією неонатологів України. У рамках програми «Народжені для обіймів» наші консультанти надають спеціальні підгузки для передчасно народжених дітей Huggies Little Snugglers їх батькам, яких підтримують. Крім того, компанія прагне допомогти у впровадженні та застосуванні методу Кенгуру: організовує навчання медичних працівників цій методиці, консультує мам або інших осіб, які опікуються дитиною, щодо того, як доглядати за надзвичайно тендітним малюком, інформує про те, де і як отримати юридичну й психологічну підтримку у разі потреби, надає інформацію про те, як породіллі поводитися після виписки і який догляд та обстеження необхідні у цей період тощо. У нинішній час російсько-української війни батьки, а особливо мами передчасно народжених дітей потребують особливої підтримки та уваги. Саме тому консультанти програми «Народжені для обіймів» продовжують бути пліч-о-пліч із породіллями у тих медичних закладах, де це можливо. «Я не могла покинути персонал пологового будинку в ситуації, коли катастрофічно не вистачало рук, і усі валилися з ніг від втоми. Довелося жити там разом з ними та породіллями деякий час, змінюючи один одного», – згадує Галина Федченко, консультантка Huggies®, в обласному перинатальному центрі м.Київ. Загалом у Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві діють 6 точок, де батьки можуть отримати доступ до програми – і їхня кількість зростатиме. Kimberly-Clark вважає особливо важливим продовжувати імплементацію соціальних проєктів в Україні у рамках своєї глобальної місії забезпечити «Кращий догляд для кращого світу» (Better Care for a Better World). Компанія прагне допомогти жителям країни у цей непростий час як шляхом забезпечення доступу до критично важливих товарів, так і завдяки своїй експертизі.

З квітня 2022 року, після невеликої паузи, спричиненої російсько-українською війною, соціальна програма Kimberly-Clark – виробника надійних брендів, серед яких Huggies®, Kotex®, Kleenex® і Depend® – продовжує допомагати українським родинам виходжувати передчасно народжених малюків та новонароджених.

Програма Huggies® «Народжені для обіймів» була започаткована в Україні у 2015 році, аби підтримати родини та новонароджених з перших днів. Вона має на меті популяризувати метод Кенгуру – виходжування малюків, котрі народилися раніше терміну та потребують особливої уваги й піклування. Він сприяє швидшій адаптації цих малюків до навколишнього середовища, більш інтенсивному емоційному й психологічному розвитку та має ще чимало переваг.

Програма впроваджується в Україні у партнерстві з Асоціацією батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» та була схвалена Асоціацією неонатологів України.

У рамках програми «Народжені для обіймів» наші консультанти надають спеціальні підгузки для передчасно народжених дітей Huggies Little Snugglers їх батькам, яких підтримують. Крім того, компанія прагне допомогти у впровадженні та застосуванні методу Кенгуру:

  • організовує навчання медичних працівників цій методиці,
  • консультує мам або інших осіб, які опікуються дитиною, щодо того, як доглядати за надзвичайно тендітним малюком,
  • інформує про те, де і як отримати юридичну й психологічну підтримку у разі потреби,
  • надає інформацію про те, як породіллі поводитися після виписки і який догляд та обстеження необхідні у цей період тощо.

У нинішній час російсько-української війни батьки, а особливо мами передчасно народжених дітей потребують особливої підтримки та уваги. Саме тому консультанти програми «Народжені для обіймів» продовжують бути пліч-о-пліч із породіллями у тих медичних закладах, де це можливо.

«Я не могла покинути персонал пологового будинку в ситуації, коли катастрофічно не вистачало рук, і усі валилися з ніг від втоми. Довелося жити там разом з ними та породіллями деякий час, змінюючи один одного», – згадує Галина Федченко, консультантка Huggies®в обласному перинатальному центрі м.Київ.

Загалом у Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві діють 6 точок, де батьки можуть отримати доступ до програми – і їхня кількість зростатиме.

Kimberly-Clark вважає особливо важливим продовжувати імплементацію соціальних проєктів в Україні у рамках своєї глобальної місії забезпечити «Кращий догляд для кращого світу» (Better Care for a Better World). Компанія прагне допомогти жителям країни у цей непростий час як шляхом забезпечення доступу до критично важливих товарів, так і завдяки своїй експертизі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: