fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нарешті в Україні відбуватимуться наукові дослідження та державні випробування інноваційних ЗЗР

29/ 07/ 2021
  Сьогодні Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» № 1586-IX від 30.06.2021 (законопроєкт №2289), яким надано зелене світло науковим дослідженням та державним випробуванням інноваційних засобів захисту рослин. Це надзвичайно важливий Закон, якого агрохімічна галузь України очікувала п’ять з половиною років. Його прийняття та введення в дію знаменує ще один важливий крок на шляху до сталого та екологічно-відповідального сільського господарства, адже саме інноваційні препарати є ефективнішими за попередні покоління та безпечнішими для людини та навколишнього середовища. Уже цього року агрохімічний ринок зможе розпочати державні випробування та наукові дослідження передових світових розробок, якими дуже скоро зможе скористатися український аграрій. Європейська Бізнес Асоціація дякує представникам Уряду України, Верховної Ради України, Офісу Президенту України та особисто Президенту України, а також усім, хто долучився до вирішення цього надважливого питання!  

Сьогодні Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» № 1586-IX від 30.06.2021 (законопроєкт №2289), яким надано зелене світло науковим дослідженням та державним випробуванням інноваційних засобів захисту рослин.

Це надзвичайно важливий Закон, якого агрохімічна галузь України очікувала п’ять з половиною років. Його прийняття та введення в дію знаменує ще один важливий крок на шляху до сталого та екологічно-відповідального сільського господарства, адже саме інноваційні препарати є ефективнішими за попередні покоління та безпечнішими для людини та навколишнього середовища.

Уже цього року агрохімічний ринок зможе розпочати державні випробування та наукові дослідження передових світових розробок, якими дуже скоро зможе скористатися український аграрій.

Європейська Бізнес Асоціація дякує представникам Уряду України, Верховної Ради України, Офісу Президенту України та особисто Президенту України, а також усім, хто долучився до вирішення цього надважливого питання!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: