fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Найбільший український хмарний оператор тепер у Польщі: 5-й ЦОД та новий офіс у Варшаві

07/ 04/ 2023
    UCLOUD, український хмарний провайдер, активно зростає та відкриває власний офіс у Варшаві. У Польщі також нещодавно розмістили обладнання у третьому дата-центрі, відтак потужності компанії виросли до 5 центрів обробки даних (ЦОД). Так компанія стала єдиним українським провайдером за потужностями, що має власну інфраструктуру в 3 ЦОД у Польщі та сумарно в 4 ЦОД в ЄС.  Третій ЦОД на території Польщі дозволяє забезпечити стабільне зростання українського бізнесу. Окремі канали зв’язку дозволяють безпечно обмінюватися даними між ЦОД в Німеччині та Польщі. А з’єднання каналом у 100G з Києвом дає більше можливостей для бекапування даних. «Команда в Варшаві сформована з наших українських та польських працівників. Ми також залучали українців, які вже багато років живуть у Польщі. Так ми зможемо вільно надавати підтримку бізнесу українською, англійською та польською мовами», - зазначила Ольга Козакова, керівниця офісу UCLOUD у Варшаві. Завдяки розміщенню інфраструктури в пятому ЦОД та розширенню мережі компанія продовжить надавати якісні послуги для своїх клієнтів, а також підтримувати українські компанії, які вже працюють на ринку ЄС.
01/

 

UCLOUD, український хмарний провайдер, активно зростає та відкриває власний офіс у Варшаві. У Польщі також нещодавно розмістили обладнання у третьому дата-центрі, відтак потужності компанії виросли до 5 центрів обробки даних (ЦОД). Так компанія стала єдиним українським провайдером за потужностями, що має власну інфраструктуру в 3 ЦОД у Польщі та сумарно в 4 ЦОД в ЄС. 

Третій ЦОД на території Польщі дозволяє забезпечити стабільне зростання українського бізнесу. Окремі канали зв’язку дозволяють безпечно обмінюватися даними між ЦОД в Німеччині та Польщі. А з’єднання каналом у 100G з Києвом дає більше можливостей для бекапування даних.

«Команда в Варшаві сформована з наших українських та польських працівників. Ми також залучали українців, які вже багато років живуть у Польщі. Так ми зможемо вільно надавати підтримку бізнесу українською, англійською та польською мовами», – зазначила Ольга Козакова, керівниця офісу UCLOUD у Варшаві.

Завдяки розміщенню інфраструктури в п’ятому ЦОД та розширенню мережі компанія продовжить надавати якісні послуги для своїх клієнтів, а також підтримувати українські компанії, які вже працюють на ринку ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: