fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Найбільший хмарний оператор України став резидентом Дія.City

22/ 08/ 2023
  У серпні ще одним резидентом Дія.City стала компанія UCloud — один із лідерів ринку хмарних технологій в Україні. Створена Мінцифрою ще до повномасштабного вторгнення податкова та правова система для ІТ-бізнесу, продовжує працювати та нарощувати число резидентів попри війну. «Ми не припиняли свою роботу попри виклики, які виникли перед бізнесом у лютому 2022 року. Це дає нам сили розвиватися і рухатися вперед. Одним із таких кроків стало наше приєднання до програми Дія.City. Ця співпраця — це єдине бачення технологічного ландшафту, який процвітає завдяки інноваціям, щоб відповідати потребам світу, який постійно змінюється. Рости і розвиватися, щоб стати сильніше. Бо разом ми зможемо подолати всі економічні і безпекові виклики», — заявив Денис Бурдук, директор компанії UCloud. UCLOUD — найбільший український хмарний оператор, що допомагає бізнесу в цифровій трансформації вже понад 12 років. 5 дата-центрів в Україні, Польщі та Німеччині, зарезервовані канали звʼязку від кожного клієнта до хмари, партнерські сертифікати від Microsoft, Veeam, Cisco, Vmware та інших світових лідерів галузі, безпека інфраструктури підкріплена  сертифікатами ISO та КСЗІ. Місія UCLOUD — допомогти українським компаніям на шляху в цифровій трансформації бізнесу. Серед резидентів Дія City вже понад 600 компаній. За останні 4 місяці до програми приєдналася понад сотня резидентів. Серед них ІТ-консалтингові та інжинірингові платформи, українські стартапи, платіжні інтернет-сервіси, такі міжнародні компанії як фінська Nokia, fintech-компанії, розробники вебсайтів та мобільних застосунків тощо.

У серпні ще одним резидентом Дія.City стала компанія UCloud — один із лідерів ринку хмарних технологій в Україні.

Створена Мінцифрою ще до повномасштабного вторгнення податкова та правова система для ІТ-бізнесу, продовжує працювати та нарощувати число резидентів попри війну.

«Ми не припиняли свою роботу попри виклики, які виникли перед бізнесом у лютому 2022 року. Це дає нам сили розвиватися і рухатися вперед. Одним із таких кроків стало наше приєднання до програми Дія.City. Ця співпраця — це єдине бачення технологічного ландшафту, який процвітає завдяки інноваціям, щоб відповідати потребам світу, який постійно змінюється. Рости і розвиватися, щоб стати сильніше. Бо разом ми зможемо подолати всі економічні і безпекові виклики», — заявив Денис Бурдук, директор компанії UCloud.

UCLOUD найбільший український хмарний оператор, що допомагає бізнесу в цифровій трансформації вже понад 12 років. 5 дата-центрів в Україні, Польщі та Німеччині, зарезервовані канали звʼязку від кожного клієнта до хмари, партнерські сертифікати від Microsoft, Veeam, Cisco, Vmware та інших світових лідерів галузі, безпека інфраструктури підкріплена  сертифікатами ISO та КСЗІ. Місія UCLOUD допомогти українським компаніям на шляху в цифровій трансформації бізнесу.

Серед резидентів Дія City вже понад 600 компаній. За останні 4 місяці до програми приєдналася понад сотня резидентів. Серед них ІТ-консалтингові та інжинірингові платформи, українські стартапи, платіжні інтернет-сервіси, такі міжнародні компанії як фінська Nokia, fintech-компанії, розробники вебсайтів та мобільних застосунків тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: