fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Найбільше об’єднання на юридичному ринку України завершено

01/ 10/ 2018
  27 вересня 2018 року Антимонопольний комітет України надав дозвіл на обєднання команд юридичних фірм Астерс та ЄПАП Україна, яким завершився процес виходу київського офісу ЄПАП зі складу Юридичного Бюро Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери.  1 жовтня 2018 року було зареєстровано нове Адвокатське Об’єднання Юридична Фірма Астерс. Керуватиме фірмою Комітет у складі трьох партнерів: Олексія Дідковського, Сергія Свириби та Армена Хачатуряна. Всі ключові процеси в рамках об’єднання були завершені всього за 53 дні. Це стало можливим завдяки тому, що команди поділяють спільні цінності, а партнери обох фірм мають високу довіру та взаєморозуміння. У процесі об’єднання основну увагу було приділено забезпеченню безперервності бізнес-процесів в інтересах клієнтів. Новостворена фірма з офісами у Києві та Вашингтоні стане найбільшим гравцем на юридичному ринку України з 26 партнерами та 140 юристами у своєму складі. * * * Адвокатське об’єднання Юридична фірма Астерс є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу ЄПАП Україна та Астерс. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

27 вересня 2018 року Антимонопольний комітет України надав дозвіл на об’єднання команд юридичних фірм Астерс та ЄПАП Україна, яким завершився процес виходу київського офісу ЄПАП зі складу Юридичного Бюро “Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери”. 

1 жовтня 2018 року було зареєстровано нове Адвокатське Об’єднання “Юридична Фірма “Астерс”.

Керуватиме фірмою Комітет у складі трьох партнерів: Олексія ДідковськогоСергія Свириби та Армена Хачатуряна.

Всі ключові процеси в рамках об’єднання були завершені всього за 53 дні. Це стало можливим завдяки тому, що команди поділяють спільні цінності, а партнери обох фірм мають високу довіру та взаєморозуміння.

У процесі об’єднання основну увагу було приділено забезпеченню безперервності бізнес-процесів в інтересах клієнтів.

Новостворена фірма з офісами у Києві та Вашингтоні стане найбільшим гравцем на юридичному ринку України з 26 партнерами та 140 юристами у своєму складі.

* * *

Адвокатське об’єднання “Юридична фірма Астерс” є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу “ЄПАП Україна” та “Астерс”. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: