fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Найбільш ефективні CEO світу

08/ 11/ 2019
  5 листопада 2019 року HARVARD BUSINESS REVIEW опублікував список лідерів компаній, які в кінці 2018 року увійшли в S&P Global 1200. При складанні рейтингу враховувались не тільки фінансові результати, а й показники екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності. Ми неймовірно горді, що Йєнс Бьорн Андерсен, Генеральний директор DSV Panalpina A/S, входить в рейтинг найефективніших CEO світу. DSV Panalpina A/S - глобальний постачальник транспортних і логістичних послуг більше ніж у 90 країнах світу, з 60 000 штатом кваліфікованих фахівців і більше 1500 офісів, терміналів і складів по всьому світу. Джерело https://hbr-russia.ru/liderstvo/lidery/814484

5 листопада 2019 року HARVARD BUSINESS REVIEW опублікував список лідерів компаній, які в кінці 2018 року увійшли в S&P Global 1200.

При складанні рейтингу враховувались не тільки фінансові результати, а й показники екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності.

Ми неймовірно горді, що Йєнс Бьорн Андерсен, Генеральний директор DSV Panalpina A/S, входить в рейтинг найефективніших CEO світу.

DSV Panalpina A/S – глобальний постачальник транспортних і логістичних послуг більше ніж у 90 країнах світу, з 60 000 штатом кваліфікованих фахівців і більше 1500 офісів, терміналів і складів по всьому світу.

Джерело https://hbr-russia.ru/liderstvo/lidery/814484

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: