fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Надано зелене світло державній реєстрації засобів захисту рослин

09/ 07/ 2019
  На початку липня у Мінюсті було врешті зареєстровано наказ МОЗ щодо гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин.  Варто нагадати, що цього року вперше в історії незалежної України не було вчасно затверджено цілий ряд гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин. Тож, фактично, такою ситуацією була зупинена можливість державної реєстрації препаратів для захисту рослин. У зв’язку з цим у період весняної посівної кампанії фермери не отримали вчасного доступу до передових агрохімічних розробок для підвищення якості та урожайності, гарантування безпеки врожаю. Віктор Погорілий. Координатор Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації. За нашою інформацією, 5 липня нормативи та регламенти було зареєстровано, хоча вони і досі не опубліковані. Дана реєстрація завершує процес державних випробувань та дає можливість розпочати державну реєстрацію засобів захисту рослин. Таким чином, офіційний статус отримали нормативи на майже 750 продуктів. Окрім того, до державної реєстрації була допущена ціла низка препаратів нового покоління. Тож ще до початку осінньої посівної вони можуть потрапити до фермерів.  Сподіваємось, найближчим часом наказ все ж буде опубліковано і цей процес не затягнеться ще на місяць, адже саме з дня публікації він і набирає чинності. Європейська Бізнес Асоціація дякує за розмороження процесу реєстрації препаратів. Водночас, бізнес закликає Уряд у майбутньому не затягувати процес затвердження нормативів та регламентів.

На початку липня у Мінюсті було врешті зареєстровано наказ МОЗ щодо гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин

Варто нагадати, що цього року вперше в історії незалежної України не було вчасно затверджено цілий ряд гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин. Тож, фактично, такою ситуацією була зупинена можливість державної реєстрації препаратів для захисту рослин.

У зв’язку з цим у період весняної посівної кампанії фермери не отримали вчасного доступу до передових агрохімічних розробок для підвищення якості та урожайності, гарантування безпеки врожаю.

Віктор Погорілий Координатор Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації
За нашою інформацією, 5 липня нормативи та регламенти було зареєстровано, хоча вони і досі не опубліковані. Дана реєстрація завершує процес державних випробувань та дає можливість розпочати державну реєстрацію засобів захисту рослин. Таким чином, офіційний статус отримали нормативи на майже 750 продуктів.

Окрім того, до державної реєстрації була допущена ціла низка препаратів нового покоління. Тож ще до початку осінньої посівної вони можуть потрапити до фермерів. 

Сподіваємось, найближчим часом наказ все ж буде опубліковано і цей процес не затягнеться ще на місяць, адже саме з дня публікації він і набирає чинності.

Європейська Бізнес Асоціація дякує за розмороження процесу реєстрації препаратів. Водночас, бізнес закликає Уряд у майбутньому не затягувати процес затвердження нормативів та регламентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: