fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Набрав чинності додатковий протокол до Конвенції про e-CMR

26/ 10/ 2020
  Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що 8 жовтня 2020 року набрав чинності Додатковий протокол до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну. Цю Конвенцію ратифікувала більшість держав Європи, а також ряд з інших країн. Компанії-відправники, водії та одержувачі вантажів використовують накладну CMR, що містить інформацію про переклади товарів, транспортних компаній та сторін-отримувачів. До недавнього часу накладні CMR існували виключно в паперовому вигляді. Завдяки цифровому формату накладні e-CMR легко обєднуються з іншими послугами, які потребують транспортні компанії, наприклад, з митним декларуванням або послугами управління транспортом і автопарками. З переходом на електронні накладні всі три сторони, залучені в процес вантажоперевезень, виграють від підвищення ефективності логістичних процесів в цілому, що призведе до підвищення конкурентоспроможності.

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що 8 жовтня 2020 року набрав чинності Додатковий протокол до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну.

Цю Конвенцію ратифікувала більшість держав Європи, а також ряд з інших країн. Компанії-відправники, водії та одержувачі вантажів використовують накладну CMR, що містить інформацію про переклади товарів, транспортних компаній та сторін-отримувачів. До недавнього часу накладні CMR існували виключно в паперовому вигляді.

Завдяки цифровому формату накладні e-CMR легко об’єднуються з іншими послугами, які потребують транспортні компанії, наприклад, з митним декларуванням або послугами управління транспортом і автопарками. З переходом на електронні накладні всі три сторони, залучені в процес вантажоперевезень, виграють від підвищення ефективності логістичних процесів в цілому, що призведе до підвищення конкурентоспроможності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: