fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Набір до школи повного дня КМДШ у Львові

15/ 04/ 2022
  Школа повного дня КМДШ у Львові запрошує школярів на навчання. Долучитися до освітнього процесу можна як у цьому семестрі, так і з вересня нового навчального року. Про наявність місць зможе поінформувати менеджер.  Під час війни навчання дітей має важливе значення. Отримання дітьми якісних знань, комунікація в рамках класу та школи, командна взаємодія, щоденні нові відкриття та наукові дослідження - запорука щасливого майбутнього країни, її процвітання та розвитку. Школа повного дня КМДШ пропонує батькам та школярам екскурсію, онлайн знайомство зі школою та можливими форматами навчання, зустріч з директоркою. Щоб зареєструватися на екскурсію або отримати повну інформацію про КМДШ, заповніть, будь ласка, коротку форму на сайті школи. КМДШ – це мережа українських шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, яка має 9-річний досвід. Тут прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. 

Школа повного дня КМДШ у Львові запрошує школярів на навчання. Долучитися до освітнього процесу можна як у цьому семестрі, так і з вересня нового навчального року. Про наявність місць зможе поінформувати менеджер. 

Під час війни навчання дітей має важливе значення. Отримання дітьми якісних знань, комунікація в рамках класу та школи, командна взаємодія, щоденні нові відкриття та наукові дослідження – запорука щасливого майбутнього країни, її процвітання та розвитку.

Школа повного дня КМДШ пропонує батькам та школярам екскурсію, онлайн знайомство зі школою та можливими форматами навчання, зустріч з директоркою. Щоб зареєструватися на екскурсію або отримати повну інформацію про КМДШ, заповніть, будь ласка, коротку форму на сайті школи.

КМДШ – це мережа українських шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, яка має 9-річний досвід. Тут прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: