fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На заході ЕВА Dnipro обговорили зміни у сучасному українському правописі та етикет ділового спілкування

10/ 06/ 2021
  Кожного дня ми стикаємося з великою кількістю інформації, діловою перепискою, комунікацією з колегами, взаємодіємо з клієнтами й партнерами і іноді маємо сумніви щодо правильності написаного або сказаного. Доводиться перевіряти себе на різних інтернет-порталах та на все це витрачати купу часу. У діловому ландшафті неможливо заявити про себе, презентувати свій бізнес чи послуги без поширення інформації, тобто використання якісного україномовного контенту. Ми рухаємось до суспільства, в якому мова є не тільки засобом спілкування, але й рушійною силою, яка допоможе створити правильне враження, забезпечити добру репутацію. Наразі успіх діяльності у будь-якій сфері напряму залежить від бездоганного володінням словом, і в цьому сенсі українська мова вважається дуже демократичною та варіативною. На зустрічі EBA Dnipro Language Updates разом зі спікеркою Оленою Даниліною ми обговорили та висвітлили наступні питання:  нова редакція українського правопису;  правильне утворення фемінітивів;  етикет ділового спілкування;  уникнення кальок з російської;  особливості вживання слів іншомовного походження. Пані Марія Богуслав, директорка “Освітнього Хабу міста Києва”, поділилася новими та корисними мовними проєктами з української , які вже були анонсовані на платформі хабу. EBA Dnipro дякує за дуже змістовний і корисний захід нашим партнерам і чудовій спікерці та всім учасникам вебінару - за приділені час і увагу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та нові цікаві проєкти.

Кожного дня ми стикаємося з великою кількістю інформації, діловою перепискою, комунікацією з колегами, взаємодіємо з клієнтами й партнерами і іноді маємо сумніви щодо правильності написаного або сказаного. Доводиться перевіряти себе на різних інтернет-порталах та на все це витрачати купу часу.

У діловому ландшафті неможливо заявити про себе, презентувати свій бізнес чи послуги без поширення інформації, тобто використання якісного україномовного контенту. Ми рухаємось до суспільства, в якому мова є не тільки засобом спілкування, але й рушійною силою, яка допоможе створити правильне враження, забезпечити добру репутацію. Наразі успіх діяльності у будь-якій сфері напряму залежить від бездоганного володінням словом, і в цьому сенсі українська мова вважається дуже демократичною та варіативною. На зустрічі EBA Dnipro Language Updates разом зі спікеркою Оленою Даниліною ми обговорили та висвітлили наступні питання:

✔ нова редакція українського правопису;

✔ правильне утворення фемінітивів;

✔ етикет ділового спілкування;

✔ уникнення кальок з російської;

✔ особливості вживання слів іншомовного походження.

Пані Марія Богуслав, директорка “Освітнього Хабу міста Києва”, поділилася новими та корисними мовними проєктами з української , які вже були анонсовані на платформі хабу.

EBA Dnipro дякує за дуже змістовний і корисний захід нашим партнерам і чудовій спікерці та всім учасникам вебінару – за приділені час і увагу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та нові цікаві проєкти.

Спікери

1 / 1
Олена Даниліна
Тренерка курсів української мови для дорослих, курсу креативного письма для підлітків, курсів академічного письма в Лабораторії ефективних досліджень SSLab; літературознавиця й критикеса, редакторка художніх і наукових видань (серія “Шкільна бібліотека” видавництва “Фоліо”); педагогиня-коуч, викладачка, кандидатка філологічних наук; казкотерапевтиня й письменниця.
Олена Даниліна

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: