fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На волонтерському фронті: Uklon представив документальний мініфільм до річниці великої війни

02/ 03/ 2023
  https://youtu.be/5vhpOjcYFic Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon представив документальний мініфільм про проєкт #UklonВолонтер, який був запущений у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну. У ролику показаний рік великої війни очима Uklon, що з перших днів вторгнення активно працює на волонтерському фронті. Зйомками документального ролику займалалося комунікаційне агентство Pedan Buro. Це відеоісторія про гравців команди Uklon, які вже рік поєднують свою звичну роботу та волонтерство. Про водіїв, які з перших днів великої війни займалися евакуацією та доставкою допомоги, і продовжують це робити зараз. Про партнерів, благодійних організацій та волонтерів, які разом з Uklon наближають перемогу України. Це історія про неспинний рух добра та турботи, яка показує, як важливо бути разом та допомагати одне одному в складні часи. «У перші дні, навіть години, повномасштабного вторгнення наш контакт-центр пережив справжню навалу дзвінків із запитами про негайну допомогу. Уся команда Uklon дуже швидко включилась у ці процеси. Ще рік тому ми у ручному режимі приймали запити, шукали водіїв, доставляли. І так без стопів, 24/7. Сьогодні завдяки відповідальному підходу та українцям, які готові допомагати щосекунди, це все переросло в окремий напрям компанії під назвою #UklonВолонтер. Масштаби допомоги в цифрах, коли я їх бачу, вражають навіть мене,  – розповів Дмитро Дубровський, CEO та співзасновник Uklon. – Є відчуття того, що нам вдалося об’єднати містян і волонтерів, бізнес і державу заради єдиної мети. Зараз ми усі разом рухаємось до перемоги, потім – впевнено до відбудови». Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення Uklon запустив окремий клас авто – #UklonВолонтер. За 360 днів існування проєкту було здійснено понад 42 тисячі волонтерських поїздок та залучено понад 140 благодійних організацій. Разом з партнерами, волонтерами та водіями Uklon вдалося передати внутрішньо переміщеним особам (ВПО), військовим, притулкам для тварин, працівникам підприємств критично важливої інфраструктури та волонтерам: 601 537 порцій їжі, 71 482 кг продуктів,  11 600 літрів питної води,  13 440 літрів пального, 1 575 кг одягу, понад 350 кг лікувального корму. Усі замовлення для волонтерських потреб покриваються коштом Uklon. Компанія вже надала допомогу на суму понад 16 млн гривень, з яких 2 млн гривень було покрито завдяки донатам користувачів застосунку. Проєкт #UklonВолонтер стартував у Києві та за рік великої війни побував у багатьох різних містах України, а сьогодні сконцентрований виключно на прифронтових. Оновлені звіти про хід проєкту можна простежувати на сторінці Uklon.

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon представив документальний мініфільм про проєкт #UklonВолонтер, який був запущений у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну. У ролику показаний рік великої війни очима Uklon, що з перших днів вторгнення активно працює на волонтерському фронті.

Зйомками документального ролику займалалося комунікаційне агентство Pedan Buro.

Це відеоісторія про гравців команди Uklon, які вже рік поєднують свою звичну роботу та волонтерство. Про водіїв, які з перших днів великої війни займалися евакуацією та доставкою допомоги, і продовжують це робити зараз. Про партнерів, благодійних організацій та волонтерів, які разом з Uklon наближають перемогу України. Це історія про неспинний рух добра та турботи, яка показує, як важливо бути разом та допомагати одне одному в складні часи.

«У перші дні, навіть години, повномасштабного вторгнення наш контакт-центр пережив справжню навалу дзвінків із запитами про негайну допомогу. Уся команда Uklon дуже швидко включилась у ці процеси. Ще рік тому ми у ручному режимі приймали запити, шукали водіїв, доставляли. І так без стопів, 24/7. Сьогодні завдяки відповідальному підходу та українцям, які готові допомагати щосекунди, це все переросло в окремий напрям компанії під назвою #UklonВолонтер. Масштаби допомоги в цифрах, коли я їх бачу, вражають навіть мене,  – розповів Дмитро Дубровський, CEO та співзасновник Uklon. – Є відчуття того, що нам вдалося об’єднати містян і волонтерів, бізнес і державу заради єдиної мети. Зараз ми усі разом рухаємось до перемоги, потім – впевнено до відбудови».

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення Uklon запустив окремий клас авто – #UklonВолонтер. За 360 днів існування проєкту було здійснено понад 42 тисячі волонтерських поїздок та залучено понад 140 благодійних організацій.

Разом з партнерами, волонтерами та водіями Uklon вдалося передати внутрішньо переміщеним особам (ВПО), військовим, притулкам для тварин, працівникам підприємств критично важливої інфраструктури та волонтерам:

  • 601 537 порцій їжі,
  • 71 482 кг продуктів, 
  • 11 600 літрів питної води, 
  • 13 440 літрів пального,
  • 1 575 кг одягу,
  • понад 350 кг лікувального корму.

Усі замовлення для волонтерських потреб покриваються коштом Uklon. Компанія вже надала допомогу на суму понад 16 млн гривень, з яких 2 млн гривень було покрито завдяки донатам користувачів застосунку.

Проєкт #UklonВолонтер стартував у Києві та за рік великої війни побував у багатьох різних містах України, а сьогодні сконцентрований виключно на прифронтових. Оновлені звіти про хід проєкту можна простежувати на сторінці Uklon.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: