fbpx

На Поштовій площі столиці Porsche Finance Group Ukraine презентувала еко-лавку для зарядки електронних гаджетів

27/ 08/ 2018
    10 серпня 2018 року на Поштовій площі Києва за сприяння компанії Porsche Finance Group Ukraine презентовано новий об’єкт для зарядження електронних пристроїв. Конструкція являє собою лавку космічної форми, що має чотири USB-порти і живиться від природної енергії сонця. Потужності еко-лавки дозволяють зарядити телефон, планшет, ноутбук або інший гаджет, завдяки чому користувач може залишатися в інформаційному просторі, надіслати повідомлення, робочий лист або подивитися новини. Як зазначає директор Porsche Finance Group Ukraine Йоахім Арер, мета проекту #beecoPFG – сформувати еко-інфраструктуру сучасного українського міста, заохотити суспільство до використання інноваційних технологій та digital-трансформації. «Проект #beecoPFG є частиною соціально-благодійної політики Porsche Finance Group Ukraine, яка передбачає суспільну відповідальність бізнесу перед громадськістю. Тому ми беремо участь у соціально спрямованих заходах та робимо внесок у розвиток країни, в якій працюємо», – відмічає пан Арер. Еко-лавку урочисто прийняли представники столичної міської адміністрації. Відтепер кожен може відпочити на ній та отримати сонячний заряд для свого пристрою. А ще має шанс зробити креативне фото з хештегом #beecoPFG та виграти подарунок від Porsche Finance Group Ukraine. Фото потрібно розмістити у Facebook і мінімум 3 переможці будуть обрані рандомно. Деталі конкурсу будуть розміщені на сторінці PFG Ukraine в Facebook найближчим часом. Про Porsche Finance Group Ukraine Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство».  Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche  та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів. За додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Ілларіонової: Kateryna.Illarionova@porschefinance.ua, моб. +380 / 67 / 5446937
01/

 

10 серпня 2018 року на Поштовій площі Києва за сприяння компанії Porsche Finance Group Ukraine презентовано новий об’єкт для зарядження електронних пристроїв. Конструкція являє собою лавку космічної форми, що має чотири USB-порти і живиться від природної енергії сонця. Потужності еко-лавки дозволяють зарядити телефон, планшет, ноутбук або інший гаджет, завдяки чому користувач може залишатися в інформаційному просторі, надіслати повідомлення, робочий лист або подивитися новини.

Як зазначає директор Porsche Finance Group Ukraine Йоахім Арер, мета проекту #beecoPFG – сформувати еко-інфраструктуру сучасного українського міста, заохотити суспільство до використання інноваційних технологій та digital-трансформації.

«Проект #beecoPFG є частиною соціально-благодійної політики Porsche Finance Group Ukraine, яка передбачає суспільну відповідальність бізнесу перед громадськістю. Тому ми беремо участь у соціально спрямованих заходах та робимо внесок у розвиток країни, в якій працюємо», – відмічає пан Арер.

Еко-лавку урочисто прийняли представники столичної міської адміністрації. Відтепер кожен може відпочити на ній та отримати сонячний заряд для свого пристрою. А ще має шанс зробити креативне фото з хештегом #beecoPFG та виграти подарунок від Porsche Finance Group Ukraine. Фото потрібно розмістити у Facebook і мінімум 3 переможці будуть обрані рандомно. Деталі конкурсу будуть розміщені на сторінці PFG Ukraine в Facebook найближчим часом.

Про Porsche Finance Group Ukraine

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство».  Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche  та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів.

За додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Ілларіонової: Kateryna.Illarionova@porschefinance.ua, моб. +380 / 67 / 5446937

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: