fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На Чернігівській броварні AB InBev Efes Україна тренувалися протистояти надзвичайним ситуаціям

25/ 11/ 2021
    На підприємстві сталася аварійна ситуація в результаті якої вилилися небезпечні речовини? Що робити в такому випадку? Куди бігти? Кому телефонувати? З усіма цими питаннями розбиралися співробітники Чернігівської броварні АB InBev Efes Україна разом з рятувальниками міста Чернігова. Керівники тренувальних дій створили умовну ситуацію: на підприємстві сталася аварія з розгерметизацією місткостей з небезпечними речовинами. До ліквідації надзвичайної ситуації долучилися аварійні служби Чернігівського відділення і підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) у Чернігівській області. «На підприємстві щодня знаходиться близько 300 співробітників, які повинні мати чіткий план у разі надзвичайної ситуації. Тому тренувальні заходи вкрай необхідні, крім того, вони формують командний дух та дружню атмосферу у колективі», – зазначив в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. На першому етапі черговий диспетчер повідомив про аварію відповідальних посадових осіб, увімкнув систему оповіщення та повідомив ДСНС за номером 101. На підприємстві відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та евакуація персоналу. Умовна чергова зміна холодильно-компресорної дільниці та члени Спеціалізованої аварійної газорятувальної групи (САГРГ) обстежили приміщення холодильно-компресорної дільниці, знеструмили пошкоджену ділянку, перекрили витоки небезпечних речовин, створили водну завісу. Під час протипожежного тренування співробітників компанії AB InBev Efes Україна значну увагу приділили оповіщенню працівників про надзвичайну ситуацію, діям співробітників охорони та працівників при аварії. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com
01/

 

На підприємстві сталася аварійна ситуація в результаті якої вилилися небезпечні речовини? Що робити в такому випадку? Куди бігти? Кому телефонувати? З усіма цими питаннями розбиралися співробітники Чернігівської броварні АB InBev Efes Україна разом з рятувальниками міста Чернігова.

Керівники тренувальних дій створили умовну ситуацію: на підприємстві сталася аварія з розгерметизацією місткостей з небезпечними речовинами. До ліквідації надзвичайної ситуації долучилися аварійні служби Чернігівського відділення і підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) у Чернігівській області.

«На підприємстві щодня знаходиться близько 300 співробітників, які повинні мати чіткий план у разі надзвичайної ситуації. Тому тренувальні заходи вкрай необхідні, крім того, вони формують командний дух та дружню атмосферу у колективі», зазначив в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

На першому етапі черговий диспетчер повідомив про аварію відповідальних посадових осіб, увімкнув систему оповіщення та повідомив ДСНС за номером 101. На підприємстві відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та евакуація персоналу.

Умовна чергова зміна холодильно-компресорної дільниці та члени Спеціалізованої аварійної газорятувальної групи (САГРГ) обстежили приміщення холодильно-компресорної дільниці, знеструмили пошкоджену ділянку, перекрили витоки небезпечних речовин, створили водну завісу.

Під час протипожежного тренування співробітників компанії AB InBev Efes Україна значну увагу приділили оповіщенню працівників про надзвичайну ситуацію, діям співробітників охорони та працівників при аварії.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: