fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет у Харкові

01/ 08/ 2018
  1 серпня 2018 року пройшло засідання Митного комітету Асоціації на тему державного контролю об’єктів санітарних та ветеринарно-санітарних заходів. За дві години Ігор Лоцкін, заступник начальника Південної регіональної служби ДВСКН Держпродспоживслужби України, встиг розповісти про майбутні зміни у системі контролю на митниці на кшталт створення прикордонних інспекційних пунктів, надав практичні поради щодо заповнення необхідних форм та документів, прояснив законодавче регулювання здійснення державного контролю при імпорті й експорті та особливості митної перевірки композитних продуктів. У конференц-залі панувала дружня атмосфера, що була підґрунтям для цікавої дискусії, тож пан Лоцкін і начальник відділу консалтингу компанії M&S Віра Носова мали змогу відповісти на усі хвилюючі питання учасників. На заході навіть були запропоновані покращення щодо ‘відбору зразків задля лабораторних досліджень’, тож сподіваємось, що всі ідеї знайдуть своє втілення у подальшій роботі митної служби. Дякуємо експертам за насичену зустріч та практичні знання!

1 серпня 2018 року пройшло засідання Митного комітету Асоціації на тему державного контролю об’єктів санітарних та ветеринарно-санітарних заходів. За дві години Ігор Лоцкін, заступник начальника Південної регіональної служби ДВСКН Держпродспоживслужби України, встиг розповісти про майбутні зміни у системі контролю на митниці на кшталт створення прикордонних інспекційних пунктів, надав практичні поради щодо заповнення необхідних форм та документів, прояснив законодавче регулювання здійснення державного контролю при імпорті й експорті та особливості митної перевірки композитних продуктів.

У конференц-залі панувала дружня атмосфера, що була підґрунтям для цікавої дискусії, тож пан Лоцкін і начальник відділу консалтингу компанії M&S Віра Носова мали змогу відповісти на усі хвилюючі питання учасників. На заході навіть були запропоновані покращення щодо ‘відбору зразків задля лабораторних досліджень’, тож сподіваємось, що всі ідеї знайдуть своє втілення у подальшій роботі митної служби.

Дякуємо експертам за насичену зустріч та практичні знання!

Спікери

1 / 1
Ігор Лоцкін
Перший заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Держпродспоживслужби України
Ігор Лоцкін

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: