fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет Асоціації у Харкові

15/ 11/ 2018
  Встановлення й підтримка діалогу «бізнес-влада» є пріоритетним напрямком діяльності Європейської Бізнес Асоціації. Ось і 15 листопада 2018 року в рамках Митного комітету Асоціації у Харкові представники компаній і держслужбовці зібрались з метою - розяснити питання щодо правового регулювання і нюансів державного контролю в межах ЗУ №2042-VIII, ЗУ №2530-VIII й Митного кодексу і, як наслідок, вирішити проблеми бізнесу в регіоні. Ігор Лоцкін, заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті (ДВСКН) Держпродспоживслужби України, за доповненням консультанта з митних питань Віри Носової розповів про: порядок проведення й завершення держконтролю харчових продуктів і кормів нетваринного походження під час імпорту та експорту; інновації до Митного кодексу України; особливості застосування «єдиного вікна» (N.B. Перелік документів для ЄВ - Наказ Мінфіну від 25.07.2016 №657) тощо [презентація]. «Для нас контроль, який обговорюємо, – також новинка, і ми вивчаємо його нюанси разом з вами, операторами ринку», - підкреслив присутній на заході начальник Південної регіональної служби ДВСКН Андрій Бабарук. Харківський офіс Асоціації вдячний Південній регіональній службі ДВСКН за реальну готовність до співпраці, а фахівцям із ЗЕД - за активність та цікаві запитання!

Встановлення й підтримка діалогу «бізнес-влада» є пріоритетним напрямком діяльності Європейської Бізнес Асоціації. Ось і 15 листопада 2018 року в рамках Митного комітету Асоціації у Харкові представники компаній і держслужбовці зібрались з метою – роз’яснити питання щодо правового регулювання і нюансів державного контролю в межах ЗУ №2042-VIII, ЗУ №2530-VIII й Митного кодексу і, як наслідок, вирішити проблеми бізнесу в регіоні.

Ігор Лоцкін, заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті (ДВСКН) Держпродспоживслужби України, за доповненням консультанта з митних питань Віри Носової розповів про: порядок проведення й завершення держконтролю харчових продуктів і кормів нетваринного походження під час імпорту та експорту; інновації до Митного кодексу України; особливості застосування «єдиного вікна» (N.B. Перелік документів для ЄВ – Наказ Мінфіну від 25.07.2016 №657) тощо [презентація].

«Для нас контроль, який обговорюємо, – також новинка, і ми вивчаємо його нюанси разом з вами, операторами ринку», – підкреслив присутній на заході начальник Південної регіональної служби ДВСКН Андрій Бабарук.

Харківський офіс Асоціації вдячний Південній регіональній службі ДВСКН за реальну готовність до співпраці, а фахівцям із ЗЕД – за активність та цікаві запитання!

Спікери

1 / 2
Ігор Лоцкін
Перший заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Держпродспоживслужби України
Віра Носова
Митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC
Ігор Лоцкін
Віра Носова

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: