fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний Комітет Асоціації у Харкові

15/ 09/ 2020
  На засіданні Митного комітету EBA Kharkiv обговорили проблемні питання здійснення контролю харчових продуктів й кормів під час переміщення через митний кордон України. Ігор Лоцкін, перший заступник начальника Південної регіональної служби Держсанветконтролю, роз’яснив порядок проходження документальних і фізичних перевірок вантажів, процедуру відбору взірців для лабораторних досліджень та перевірок відповідності товарів на кордоні. Розглянули заходи офіційного контролю під час реімпорту й у пунктах пропуску, різницю законодавства в Україні та ЄС. Приділили увагу затвердженим формам міжнародних сертифікатів для ввезення на митну територію України продуктів тваринного походження (Наказ №1329 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 14.07.2020 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0687-20#Text). Гарними новинами щодо можливості автоматичного оформлення експорту без участі інспектора поділилась митний консультант Віра Носова. Вона запросила компанії до участі у пілотному проекті. Так, за умови відповідності певним критеріям, митна декларація відтепер оформлюється протягом 15-20 хвилин замість 4 годин, виключається корупційна складова. Отже, реформування митниці триває, а процедури оформлення стають зручнішими. Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!

На засіданні Митного комітету EBA Kharkiv обговорили проблемні питання здійснення контролю харчових продуктів й кормів під час переміщення через митний кордон України.

Ігор Лоцкін, перший заступник начальника Південної регіональної служби Держсанветконтролю, роз’яснив порядок проходження документальних і фізичних перевірок вантажів, процедуру відбору взірців для лабораторних досліджень та перевірок відповідності товарів на кордоні. Розглянули заходи офіційного контролю під час реімпорту й у пунктах пропуску, різницю законодавства в Україні та ЄС.

Приділили увагу затвердженим формам міжнародних сертифікатів для ввезення на митну територію України продуктів тваринного походження (Наказ №1329 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 14.07.2020 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0687-20#Text).

Гарними новинами щодо можливості автоматичного оформлення експорту без участі інспектора поділилась митний консультант Віра Носова. Вона запросила компанії до участі у пілотному проекті. Так, за умови відповідності певним критеріям, митна декларація відтепер оформлюється протягом 15-20 хвилин замість 4 годин, виключається корупційна складова. Отже, реформування митниці триває, а процедури оформлення стають зручнішими.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: