fbpx

Митний Комітет Асоціації у Харкові

15/ 09/ 2020

На засіданні Митного комітету EBA Kharkiv обговорили проблемні питання здійснення контролю харчових продуктів й кормів під час переміщення через митний кордон України.

Ігор Лоцкін, перший заступник начальника Південної регіональної служби Держсанветконтролю, роз’яснив порядок проходження документальних і фізичних перевірок вантажів, процедуру відбору взірців для лабораторних досліджень та перевірок відповідності товарів на кордоні. Розглянули заходи офіційного контролю під час реімпорту й у пунктах пропуску, різницю законодавства в Україні та ЄС.

Приділили увагу затвердженим формам міжнародних сертифікатів для ввезення на митну територію України продуктів тваринного походження (Наказ №1329 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 14.07.2020 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0687-20#Text).

Гарними новинами щодо можливості автоматичного оформлення експорту без участі інспектора поділилась митний консультант Віра Носова. Вона запросила компанії до участі у пілотному проекті. Так, за умови відповідності певним критеріям, митна декларація відтепер оформлюється протягом 15-20 хвилин замість 4 годин, виключається корупційна складова. Отже, реформування митниці триває, а процедури оформлення стають зручнішими.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!

Спікери

1 / 2
Ігор Лоцкін
Перший заступник начальника Південної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Держпродспоживслужби України
Віра Носова
Митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC
Ігор Лоцкін
Віра Носова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: