fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Михайло Меркулов – в рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

04/ 06/ 2019
  Михайло Меркулов, CEO Arricano, увійшов у рейтинг управлінської еліти України, який щорічно складає ділове видання Фокус.  «Кращі ТОП-менеджери країни» представлені в 11 галузях.  У «Нерухомості» в трійці лідерів - два менеджера, керуючих власним бізнесом - засновник KAN Development Ігор Ніконов, засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький - і ТОП приватної девелоперської компанії - Михайло Меркулов. Рейтинговий рада, що складається з галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків, пояснила, чому саме цих керівників компаній назвали найефективнішими і вважають гідними звання кращого ТОП-менеджера. Михайло Меркулов, єдиний найманий ТОП-менеджер в галузевому рейтингу, забезпечує двозначне зростання фінансових показників кілька років поспіль.  Наприклад, за 2018 року загальна сума чистого прибутку зросла за рік на 47,6%, чистий операційний дохід збільшився на 19%, вартість чистих активів за підсумками 2018 року зросла на 80%.  CEO Arricano вважає, що феномен Arricano забезпечують три чинники: «Сталий розвиток компанії - це результат трьох складових: професійної команди, бажання всіх співробітників досягти цілей, які здаються неможливими, і комплексного підходу до розвитку як обєктів, так і компанії в цілому» Під керівництвом М. Меркулова в компанії відбулися трансформації, в результаті яких Arricano придбала репутацію інноватора, що змінює в галузі підходи в управлінні та партнерстві, що запускає нові стратегії розвитку, що створює колабораційні проекти, які розвивають галузь, і демонструє різноманітні аспекти соціально-відповідального бізнесу. «Однак для Меркулова цього мало, - пише Фокус.  - У нинішньому році менеджер планує продовжувати роботу над трансформацією компанії з традиційної у технологічну, почати заробляти на новій бізнес-моделі і через пять років збільшити вартість портфеля проектів до $ 1 млрд ». Цікавим є той факт, що портрет середньостатистичного успішного ТОП-менеджера виглядає так: чоловік (91% учасників рейтингу) 47 років з 20-тирічним досвідом роботи на керівних посадах, керуючий компанією з 13 тисячами співробітників, відчуває температуру в своїй компанії та здатний знайти рішення у будь-який,  навіть кризовій, ситуації.

Михайло Меркулов, CEO Arricano, увійшов у рейтинг управлінської еліти України, який щорічно складає ділове видання Фокус.  «Кращі ТОП-менеджери країни» представлені в 11 галузях.  У «Нерухомості» в трійці лідерів – два менеджера, керуючих власним бізнесом – засновник KAN Development Ігор Ніконов, засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький – і ТОП приватної девелоперської компанії – Михайло Меркулов.

Рейтинговий рада, що складається з галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків, пояснила, чому саме цих керівників компаній назвали найефективнішими і вважають гідними звання кращого ТОП-менеджера.

Михайло Меркулов, єдиний найманий ТОП-менеджер в галузевому рейтингу, забезпечує двозначне зростання фінансових показників кілька років поспіль.  Наприклад, за 2018 року загальна сума чистого прибутку зросла за рік на 47,6%, чистий операційний дохід збільшився на 19%, вартість чистих активів за підсумками 2018 року зросла на 80%.  CEO Arricano вважає, що феномен Arricano забезпечують три чинники: «Сталий розвиток компанії – це результат трьох складових: професійної команди, бажання всіх співробітників досягти цілей, які здаються неможливими, і комплексного підходу до розвитку як об’єктів, так і компанії в цілому»

Під керівництвом М. Меркулова в компанії відбулися трансформації, в результаті яких Arricano придбала репутацію інноватора, що змінює в галузі підходи в управлінні та партнерстві, що запускає нові стратегії розвитку, що створює колабораційні проекти, які розвивають галузь, і демонструє різноманітні аспекти соціально-відповідального бізнесу.

«Однак для Меркулова цього мало, – пише Фокус.  – У нинішньому році менеджер планує продовжувати роботу над трансформацією компанії з традиційної у технологічну, почати заробляти на новій бізнес-моделі і через п’ять років збільшити вартість портфеля проектів до $ 1 млрд ».

Цікавим є той факт, що портрет середньостатистичного успішного ТОП-менеджера виглядає так: чоловік (91% учасників рейтингу) 47 років з 20-тирічним досвідом роботи на керівних посадах, керуючий компанією з 13 тисячами співробітників, відчуває температуру в своїй компанії та здатний знайти рішення у будь-який,  навіть кризовій, ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: