fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Музей пошти запрошує дітей на дні відкритих дверей

30/ 09/ 2021
  З нагоди Всесвітнього дня пошти Укрпошта на цілий місяць відкриває двері свого Музею пошти для маленьких відвідувачів та їхніх батьків. З 12 жовтня по 12 листопада він радо прийматиме гостей. Вхід безкоштовний. Музей пошти чекає відвідувачів кожного вівторка, середи та четверга з 9.00 до 16.30, перерва 13.00-13.45. Адреса музею: м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 16/4 (ст. м. Лівобережна). Також будемо раді приймати групи дітей кількістю до 10 осіб. Для групових екскурсій потрібен попередні запис за номером телефону: 097 505 55 85. У Музеї пошти зібрані унікальні експонати двох останніх століть: форма листоноші початку ХХ століття, вітражі, діорами, поштові скриньки, декоровані професійними художниками та дизайнерами. Тут можна простежити історію пошти від ХІХ ст. до сучасності, а також дізнатися, як був налагоджений зв’язок між людьми у допоштову еру.  На власні очі побачити, як змінювалися процеси сортування листів та посилок, ознайомитися зі старою поштовою технікою та транспортом. Серед експонатів – детальний макет сортувального центру, поштовий вагон та поштова карета в мініатюрі, телеграфний апарат, штемпелювальні машини, сургучниця, камзоли, друкарські машинки тощо. Окреме місце серед експонатів відведено поштовим маркам України. Тут зібрана ціла колекція з марок за 30 років незалежності нашої країни. Під час екскурсії маленькі відвідувачі довідаються про особливості роботи поштовиків, зможуть спробувати себе в ролі листоноші чи оператора поштового відділення, а також виконати інтерактивні завдання й отримати подарунки. Більше того, кожен відвідувач зможе скористатися послугами Укрпошти та зробити приємний подарунок своїм рідним чи близьким. Для цього варто лише підписати листівку, наклеїти на неї марку, вартість якої 10,50 грн, та опустити її в поштову скриньку. А наші листоноші доставлять її за вказаною адресою.   За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, на електронну скриньку: pr@ukrposhta.com

З нагоди Всесвітнього дня пошти Укрпошта на цілий місяць відкриває двері свого Музею пошти для маленьких відвідувачів та їхніх батьків. З 12 жовтня по 12 листопада він радо прийматиме гостей. Вхід безкоштовний.

Музей пошти чекає відвідувачів кожного вівторка, середи та четверга з 9.00 до 16.30, перерва 13.00-13.45.

Адреса музею: м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 16/4 (ст. м. Лівобережна).

Також будемо раді приймати групи дітей кількістю до 10 осіб. Для групових екскурсій потрібен попередні запис за номером телефону: 097 505 55 85.

У Музеї пошти зібрані унікальні експонати двох останніх століть: форма листоноші початку ХХ століття, вітражі, діорами, поштові скриньки, декоровані професійними художниками та дизайнерами. Тут можна простежити історію пошти від ХІХ ст. до сучасності, а також дізнатися, як був налагоджений зв’язок між людьми у допоштову еру.  На власні очі побачити, як змінювалися процеси сортування листів та посилок, ознайомитися зі старою поштовою технікою та транспортом.

Серед експонатів – детальний макет сортувального центру, поштовий вагон та поштова карета в мініатюрі, телеграфний апарат, штемпелювальні машини, сургучниця, камзоли, друкарські машинки тощо. Окреме місце серед експонатів відведено поштовим маркам України. Тут зібрана ціла колекція з марок за 30 років незалежності нашої країни.

Під час екскурсії маленькі відвідувачі довідаються про особливості роботи поштовиків, зможуть спробувати себе в ролі листоноші чи оператора поштового відділення, а також виконати інтерактивні завдання й отримати подарунки.

Більше того, кожен відвідувач зможе скористатися послугами Укрпошти та зробити приємний подарунок своїм рідним чи близьким. Для цього варто лише підписати листівку, наклеїти на неї марку, вартість якої 10,50 грн, та опустити її в поштову скриньку. А наші листоноші доставлять її за вказаною адресою.  

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, на електронну скриньку: pr@ukrposhta.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: