fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Музей «Львіварня» підтримав кубковий матч між командами ветеранів ФК «Карпати» та Збірної журналістів України

19/ 10/ 2021
  12 жовтня на стадіоні «Скіф» вдруге відбувся матч за «Кубок Львова» між командами ветеранів ФК «Карпати» та Збірної журналістів України. Гру підтримав музейно-культурний комплекс «Львіварня». Ветерани ФК «Карпати» та Збірна журналістів зустрічаються на футбольному полі втретє, а в кубковому протистоянні – вдруге. Такі матчі мають на меті об’єднати футболістів, які раніше були діючими спортсменами, та журналістів із футбольної сфери. Команди грали в різних містах, здебільшого перед матчами національної збірної України з футболу. Цього разу гра відбулась перед матчем Україна – Боснія і Герцеговина. Перед початком гри до команд із вітальним словом звернулася президентка Збірної журналістів України, головна тренерка команди Ольга Витак, яка подякувала почесним гостям, партнерам, ЗМІ та вболівальникам за підтримку і побажала командам вдалої гри: «Дякую усім присутнім на цьому матчі та нашим партнерам, без яких футбольне свято було б неможливим». Почесними гостями матчу стали: Андрій Павелко – президент Української асоціації футболу, Вадим Костюченко – перший віцепрезидент Української асоціації футболу, Олександр Шевченко – президент Львівської асоціації футболу, Степан Юрчишин – президент ФК «Карпати», Антон Панасенко – директор з маркетингу Carlsberg Ukraine. Команду ветеранів ФК «Карпати» представили: Андрій Тлумак, Любомир Вовчук, Василь Швед, Віталій Шумський, Богдан Стронціцький, Володимир Шеремета, Мирон Маркевич, Артем Федецький та інші гравці на чолі з головним тренером команди Габором Вайдою. Збірну журналістів України представили: В’ячеслав Шевчук (ІА «Центр новин»), Олександр Кісткін (інформаційна служба УАФ), Євген Кузьменко, Євген Левченко (канал «Футбол»), Олександр Ващук («Еспресо TV») та інші гравці на чолі з головною тренеркою Ольгою Витак. У цілому гра видалася рівною, а її закономірним результатом став рахунок 1:1. Але серія післяматчевих пенальті принесла перемогу ветеранам ФК «Карпати». «Кубок Львова – 2021» залишився у Львові. Нагадаємо, що за підтримки Української асоціації футболу та ІА «Центр новин» з’явилася нова футбольна команда — Збірна журналістів України. Вона бере участь у благодійних матчах під патронатом УАФ. * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

12 жовтня на стадіоні «Скіф» вдруге відбувся матч за «Кубок Львова» між командами ветеранів ФК «Карпати» та Збірної журналістів України. Гру підтримав музейно-культурний комплекс «Львіварня».

Ветерани ФК «Карпати» та Збірна журналістів зустрічаються на футбольному полі втретє, а в кубковому протистоянні – вдруге. Такі матчі мають на меті об’єднати футболістів, які раніше були діючими спортсменами, та журналістів із футбольної сфери. Команди грали в різних містах, здебільшого перед матчами національної збірної України з футболу. Цього разу гра відбулась перед матчем Україна – Боснія і Герцеговина.

Перед початком гри до команд із вітальним словом звернулася президентка Збірної журналістів України, головна тренерка команди Ольга Витак, яка подякувала почесним гостям, партнерам, ЗМІ та вболівальникам за підтримку і побажала командам вдалої гри: «Дякую усім присутнім на цьому матчі та нашим партнерам, без яких футбольне свято було б неможливим».

Почесними гостями матчу стали: Андрій Павелко – президент Української асоціації футболу, Вадим Костюченко – перший віцепрезидент Української асоціації футболу, Олександр Шевченко – президент Львівської асоціації футболу, Степан Юрчишин – президент ФК «Карпати», Антон Панасенко – директор з маркетингу Carlsberg Ukraine.

Команду ветеранів ФК «Карпати» представили: Андрій Тлумак, Любомир Вовчук, Василь Швед, Віталій Шумський, Богдан Стронціцький, Володимир Шеремета, Мирон Маркевич, Артем Федецький та інші гравці на чолі з головним тренером команди Габором Вайдою.

Збірну журналістів України представили: В’ячеслав Шевчук (ІА «Центр новин»), Олександр Кісткін (інформаційна служба УАФ), Євген Кузьменко, Євген Левченко (канал «Футбол»), Олександр Ващук («Еспресо TV») та інші гравці на чолі з головною тренеркою Ольгою Витак.

У цілому гра видалася рівною, а її закономірним результатом став рахунок 1:1. Але серія післяматчевих пенальті принесла перемогу ветеранам ФК «Карпати». «Кубок Львова – 2021» залишився у Львові.

Нагадаємо, що за підтримки Української асоціації футболу та ІА «Центр новин» з’явилася нова футбольна команда — Збірна журналістів України. Вона бере участь у благодійних матчах під патронатом УАФ.

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: