fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мультимодальна доставка грейдера

20/ 09/ 2018
  Кожне негабаритне перевезення компанії DSV по-своєму цікаве і складне, повністю залучає до процесу всіх фахівців з різних напрямків. Просте на перший погляд завдання з термінової доставки спеціалізованої машини для риття каналів і вирівнювання полотна ґрунтової дороги вимагає відповідної підготовки для транспортування вантажу, дотримання правил транспортування і мінімізації можливих ризиків. З огляду на побажання клієнта щодо терміну доставки грейдера з Японії в Україну, фахівцями DSV було прийнято рішення організувати мультимодальне перевезення з мінімальним транзитним часом. За допомогою судна типу «Ro-Ro» грейдер був доставлений з Японії в Бельгію, де співробітники DSV Бельгія, здійснили його обробку в порту і завантажили на спецтранспорт за допомогою залученого крана. Подальше супроводження вантажу, а саме оформлення дозволів на здійснення такого перевезення по території Європи, митне оформлення, розробку найбільш оптимального маршруту і безпосередньо доставку в Україну, співробітники компанії DSV здійснили без затримок, своєчасно доставив грейдер клієнту. Негайні дії, своєчасне реагування, відповідальність, якісна підготовка і організація транспортування – основні принципи комплексного обслуговування DSV. Джерело: http://www.ua.dsv.com/uk-UA

Кожне негабаритне перевезення компанії DSV по-своєму цікаве і складне, повністю залучає до процесу всіх фахівців з різних напрямків.

Просте на перший погляд завдання з термінової доставки спеціалізованої машини для риття каналів і вирівнювання полотна ґрунтової дороги вимагає відповідної підготовки для транспортування вантажу, дотримання правил транспортування і мінімізації можливих ризиків.

З огляду на побажання клієнта щодо терміну доставки грейдера з Японії в Україну, фахівцями DSV було прийнято рішення організувати мультимодальне перевезення з мінімальним транзитним часом. За допомогою судна типу «Ro-Ro» грейдер був доставлений з Японії в Бельгію, де співробітники DSV Бельгія, здійснили його обробку в порту і завантажили на спецтранспорт за допомогою залученого крана.

Подальше супроводження вантажу, а саме оформлення дозволів на здійснення такого перевезення по території Європи, митне оформлення, розробку найбільш оптимального маршруту і безпосередньо доставку в Україну, співробітники компанії DSV здійснили без затримок, своєчасно доставив грейдер клієнту.

Негайні дії, своєчасне реагування, відповідальність, якісна підготовка і організація транспортування – основні принципи комплексного обслуговування DSV.

Джерело: http://www.ua.dsv.com/uk-UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: