fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мультибрендові постачальники обирають DSV

31/ 01/ 2018
  Сучасна конкуренція на ринку Fashion&Apparel предявляє з кожним роком нові вимоги до організації та обслуговування всієї «модної» індустрії, включаючи логістику. Нові колекції взуття, одягу та аксесуарів від провідних брендів повинні доставлятися в торгові точки оперативно та без збоїв. Надаючи комплексні послуги для fashion-рітейлерів, DSV обслуговує поставки як з імпорту, так і експорту, грамотно розробляє логістичні рішення, створює максимально комфортні умови співпраці. З огляду на сезонність бізнесу клієнтів і можливі ризики щодо поставок нових колекцій, DSV також пропонує додаткову послугу з оперативної доставки зразків і пробних партій. Власна мережа представництв DSV, яка охоплює більше ніж 80 країн, дає можливість без будь-яких складнощів організувати поставки мультибрендових товарів з якого завгодно куточка планети будь-яким зручним для клієнта видом транспорту - морським, авіаційним, автомобільним або залізничним. Враховуючи специфіку і потреби мережевих мультибрендових магазинів, DSV також організовує розподільну логістику по всіх регіонах України, забезпечує правильне збереження товарів і діє згідно умов поставки. Правильно організований логістичний сервіс дає можливість DSV надавати повний комплекс складських послуг для fashion-рітейлерів –  починаючи від відповідального зберігання та закінчуючи маркуванням, перепакуванням. Весь процес експортного, імпортного та транзитного оформлення будь-якої партії взуття, одягу, аксесуарів та інших фешн-виробів забезпечують митні брокери DSV, причому з найменшими витратами часу і коштів. Для своїх партнерів і клієнтів DSV розробляє та пропонує спеціальні рішення з організації ланцюгів поставок (контрактну логістику), які дозволяють значно спростити і скоротити витрати на логістику. Джерело: https://dsv.ua/uk/multybrendovi-postachalnyky-obyrayut-dsv

Сучасна конкуренція на ринку Fashion&Apparel пред’являє з кожним роком нові вимоги до організації та обслуговування всієї «модної» індустрії, включаючи логістику.

Нові колекції взуття, одягу та аксесуарів від провідних брендів повинні доставлятися в торгові точки оперативно та без збоїв.

Надаючи комплексні послуги для fashion-рітейлерів, DSV обслуговує поставки як з імпорту, так і експорту, грамотно розробляє логістичні рішення, створює максимально комфортні умови співпраці.

З огляду на сезонність бізнесу клієнтів і можливі ризики щодо поставок нових колекцій, DSV також пропонує додаткову послугу з оперативної доставки зразків і пробних партій.

Власна мережа представництв DSV, яка охоплює більше ніж 80 країн, дає можливість без будь-яких складнощів організувати поставки мультибрендових товарів з якого завгодно куточка планети будь-яким зручним для клієнта видом транспорту – морським, авіаційним, автомобільним або залізничним.

Враховуючи специфіку і потреби мережевих мультибрендових магазинів, DSV також організовує розподільну логістику по всіх регіонах України, забезпечує правильне збереження товарів і діє згідно умов поставки.

Правильно організований логістичний сервіс дає можливість DSV надавати повний комплекс складських послуг для fashion-рітейлерів –  починаючи від відповідального зберігання та закінчуючи маркуванням, перепакуванням.

Весь процес експортного, імпортного та транзитного оформлення будь-якої партії взуття, одягу, аксесуарів та інших фешн-виробів забезпечують митні брокери DSV, причому з найменшими витратами часу і коштів.

Для своїх партнерів і клієнтів DSV розробляє та пропонує спеціальні рішення з організації ланцюгів поставок (контрактну логістику), які дозволяють значно спростити і скоротити витрати на логістику.

Джерело: https://dsv.ua/uk/multybrendovi-postachalnyky-obyrayut-dsv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: