fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мрієте про літні пригоди? Є новина. Учні школи КМДШ започаткували літній челендж #літуй_літо_з_КМДШ. Долучайтеся!

27/ 07/ 2021
  https://youtu.be/0KlQ2D6e9bU Будьте як Яся та Ілона, наповніть літо креативними відкриттями Учениці школи КМДШ в певний момент канікул зрозуміли, що половина літа позаду, а в результаті  - жодних нестандартних досліджень. Треба виправляти ситуацію. Ідеї не забарилися, адже навколо безліч цікавих можливостей отримати новий досвід, а одна з цінностей, якими живемо у КМДШ - креативність! Дівчата відправляються до майстерні різьбяра-музиканта Гордія Старуха, щоб дізнатися тонкощі різьбярського мистецтва та змайструвати коробку для ліри (музичний інструмент). Впевнені, що ви знаєте про ці круті відчуття, коли опанував щось нове!  І вже не хочеться зупинятися. Тому дівчата пропонують челендж #літуй_літо_з_КМДШ. Умови дуже прості – кожен день пробувати щось нове та відкривати в собі креативні грані. Що ж, літо, понеділок, поїхали!

Будьте як Яся та Ілона, наповніть літо креативними відкриттями🏄‍♀️

Учениці школи КМДШ в певний момент канікул зрозуміли, що половина літа позаду, а в результаті  – жодних нестандартних досліджень. Треба виправляти ситуацію. Ідеї не забарилися, адже навколо безліч цікавих можливостей отримати новий досвід, а одна з цінностей, якими живемо у КМДШ – креативність!

Дівчата відправляються до майстерні різьбяра-музиканта Гордія Старуха, щоб дізнатися тонкощі різьбярського мистецтва та змайструвати коробку для ліри (музичний інструмент).

Впевнені, що ви знаєте про ці круті відчуття, коли опанував щось нове! ⛹️‍♀️🏋️🪂 І вже не хочеться зупинятися. Тому дівчата пропонують челендж #літуй_літо_з_КМДШ. Умови дуже прості – кожен день пробувати щось нове та відкривати в собі креативні грані.

Що ж, літо, понеділок, поїхали!☀️

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: