fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мрій та дій!

09/ 09/ 2021
    Які ж професії будуть актуальні у найближчому майбутньому та як формувати особисті і професійні цілі дізналися слухачі заходу, що відбувся 4 вересня в межах проєкту «Мрій та Дій» від Благодійного фонду Ridni. Західноукраїнський офіс запросили долучитися до організації події, тому команда офісу радо відгукнулася Учасники – молоді люди, що мріють реалізовувати свої цілі та бажають знайти роботу в омріяній сфері! Члени-компанії Асоціації з радістю долучилися до проєкту. Управлінці компаній членів Асоціації ділилися власним досвідом та розповідали про свої реалії життя. Про виклики та перемоги ділились: Христина Поліщук (N-iX), Маркіян Мальський (Arzinger law firm), Антоніна Курець (PwC Ukraine), Taras Yurynts (Гульдман Україна). Серед основного, щоб знайти себе у цій чи іншій професії варто розвивати: комунікабельність, бути відкритими і мати бажання розвиватися завжди. Потрібно прокидатися голодним до знань, улюбленої справи і життя! На майстер класі Values&Skills Anton Podilchak (Advice Group) наголосив, що мріяти – це завжди корисно .Завдяки мріям у нас народжуються цілі! А коли є окреслені цілі, то людина здатна бачити можливості їх досягнення. Разом з Elena Pudikova Skyba (KredoBank) молоді люди розбирались із власними навичками та їх можливе використання у різних професіях. Olha Myrka та Olena Dziunyk (GI Group), розповіли про професію рекрутера та поділились порадами, що не варто робити при підготовці резюме та під час інтервю. Так, невдалі фото, помилки у словах, довжелезні CV, нечітка інформація або її відсутність змушує рекрутера задуматися, чи варто таку людину запрошувати на співбесіду. Також, учасники мали нагоду дізнатись коротко про основне від: Ані Головченко (People First Club) про те, що завжди потрібно залишатися собою та йти лише вперед Оксани Пасічник (Ліцей “Сихівський”) про якісну взаємодію, розуміння та підтримку між учнями і вчителем Сергія Трухімовича (УКУ) про креативність і жагу до нового Лілі Олійник (Холдинг емоцій ФЕСТ) про силу допомоги та підтримки у колективі А на відкритій дискусії «Молодий фахівець на ринку праці 2030: загрози та можливості» із Максимом Колядою (Агенція кар’єрного дизайну «Vector») учасники дискутували, чим вони зможуть бути сильнішими від досвідчених 55-ніх, роботів та як вони можуть конкурувати на ринку через світову глобалізацію. Дякуємо керівникам компаній членів Асоціації, та іншим експертам за насичену програму для молоді! А Благодійному Фонду за можливість долучитись до такої чудової місії. Сподіваємося учасники зловили свої інсайди!
01/

 

Які ж професії будуть актуальні у найближчому майбутньому та як формувати особисті і професійні цілі дізналися слухачі заходу, що відбувся 4 вересня в межах проєкту «Мрій та Дій» від Благодійного фонду Ridni.

Західноукраїнський офіс запросили долучитися до організації події, тому команда офісу радо відгукнулася

Учасники – молоді люди, що мріють реалізовувати свої цілі та бажають знайти роботу в омріяній сфері!

Члени-компанії Асоціації з радістю долучилися до проєкту.

Управлінці компаній членів Асоціації ділилися власним досвідом та розповідали про свої реалії життя. Про виклики та перемоги ділились: Христина Поліщук (N-iX), Маркіян Мальський (Arzinger law firm), Антоніна Курець (PwC Ukraine), Taras Yurynts (Гульдман Україна).

Серед основного, щоб знайти себе у цій чи іншій професії варто розвивати: комунікабельність, бути відкритими і мати бажання розвиватися завжди. Потрібно прокидатися “голодним” до знань, улюбленої справи і життя!

На майстер класі “Values&Skills” Anton Podilchak (Advice Group) наголосив, що мріяти – це завжди корисно .Завдяки мріям у нас народжуються цілі! А коли є окреслені цілі, то людина здатна бачити можливості їх досягнення.

Разом з Elena Pudikova Skyba (KredoBank) молоді люди розбирались із власними навичками та їх можливе використання у різних професіях.

Olha Myrka та Olena Dziunyk (GI Group), розповіли про професію рекрутера та поділились порадами, що не варто робити при підготовці резюме та під час інтерв’ю.

Так, невдалі фото, помилки у словах, довжелезні CV, нечітка інформація або її відсутність змушує рекрутера задуматися, чи варто таку людину запрошувати на співбесіду.

Також, учасники мали нагоду дізнатись коротко про основне від:

  • Ані Головченко (People First Club) про те, що завжди потрібно залишатися собою та йти лише вперед
  • Оксани Пасічник (Ліцей “Сихівський”) про якісну взаємодію, розуміння та підтримку між учнями і вчителем
  • Сергія Трухімовича (УКУ) про креативність і жагу до нового
  • Лілі Олійник (Холдинг емоцій ФЕСТ) про силу допомоги та підтримки у колективі

А на відкритій дискусії «Молодий фахівець на ринку праці 2030: загрози та можливості» із Максимом Колядою (Агенція кар’єрного дизайну «Vector») учасники дискутували, чим вони зможуть бути сильнішими від досвідчених 55-ніх, роботів та як вони можуть конкурувати на ринку через світову глобалізацію.

Дякуємо керівникам компаній членів Асоціації, та іншим експертам за насичену програму для молоді! А Благодійному Фонду за можливість долучитись до такої чудової місії. Сподіваємося учасники зловили свої інсайди!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: