fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Можливості Інноваційного простору HUB 4.0

05/ 08/ 2019
  Чи знаєте ви про всі можливості Інноваційного простору HUB 4.0? HUB 4.0 — інноваційний простір на Подолі, який обєднує освітній центр, конференц-зону, коворкінг, смарт-офіси та єдину в Києві Галерею інновацій. Конференц-сервіс All-in конференц-сервіс нашого Простору — три обладнані зали різної місткості, поруч з якими є зони для кейтерингу. Подивіться, наскільки просто організувати івент в HUB 4.0: - ми допомагаємо в організації заходів будь-якого формату і рівня складності; - у HUB 4.0 є повний комплект презентаційного обладнання; - наша команда надає технічний супровід івентів. Замовляйте конференц-зал, запрошуйте гостей, а ми зробимо все інше! Акційні пропозиції За умови оренди конференц-зали та місця для кейтерингу або тераси — знижка 10%. А якщо орендувати комплекс (зала + місце для кейтерингу + тераса) — знижка складе цілих 15%! Переговорні кімнати Приїхав іноземний інвестор і потрібно терміново організувати зустріч на високому рівні? Потрібно провести співбесіду в формально-неформальній обстановці? Партнери призначили скайп-колл, а вам дуже потрібні фліпчарт і тиша? Ми позбавимо вас від головного болю й організуємо переговорні кімнати під ваші потреби. Швидкий вай-фай, додаткове обладнання, повна конфіденційність та високий рівень безпеки. Повірте, це на всіх справляє враження! Обрати конференц-зал мрії: https://bit.ly/2GrInoS.   

Чи знаєте ви про всі можливості Інноваційного простору HUB 4.0?
HUB 4.0 — інноваційний простір на Подолі, який об’єднує освітній центр, конференц-зону, коворкінг, смарт-офіси та єдину в Києві Галерею інновацій.

Конференц-сервіс
All-in конференц-сервіс нашого Простору — три обладнані зали різної місткості, поруч з якими є зони для кейтерингу.

Подивіться, наскільки просто організувати івент в HUB 4.0:
– ми допомагаємо в організації заходів будь-якого формату і рівня складності;
– у HUB 4.0 є повний комплект презентаційного обладнання;
– наша команда надає технічний супровід івентів.

Замовляйте конференц-зал, запрошуйте гостей, а ми зробимо все інше!

Акційні пропозиції
За умови оренди конференц-зали та місця для кейтерингу або тераси — знижка 10%. А якщо орендувати комплекс (зала + місце для кейтерингу + тераса) — знижка складе цілих 15%!

Переговорні кімнати
Приїхав іноземний інвестор і потрібно терміново організувати зустріч на високому рівні? Потрібно провести співбесіду в формально-неформальній обстановці? Партнери призначили скайп-колл, а вам дуже потрібні фліпчарт і тиша?

Ми позбавимо вас від головного болю й організуємо переговорні кімнати під ваші потреби. Швидкий вай-фай, додаткове обладнання, повна конфіденційність та високий рівень безпеки.

Повірте, це на всіх справляє враження!

Обрати конференц-зал мрії: https://bit.ly/2GrInoS.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: