fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мотивація в SpaceX або як стати прибульцем без реєстрації і смс

02/ 09/ 2021
  Автор: компанія Dynasty Law & Investment Мрійте. Прагніть. Досягайте. Як часто в житті Вам траплялись 100% вмотивовані люди? Вони прокидаються о 5:30 бігають, посміхаються і вже о 8:00 бажають Вам гарного для – мабуть прибульці… Сьогодні мова піде про мотивацію в компанії, SpaceX або як стати «прибульцем» без реєстрації і смс. Підприємець і мільярдер Ілон Маск справжній трудоголік, тому вимагає від своїх працівників максимальної віддачі і високих результатів, але як вмотивувати співробітників компанії? Як із простого системного адміністратора зробити ТОП гравця власної робочої групи? Ось декілька секретів: В першу чергу Маск дбає про фізичне здоровя співробітників, тому дає достатньо часу на відпочинок, а ще - безкоштовні обіди, каву і морозиво. Відомо, що Ілон не любить даремно витрачати часу не непотрібні зустрічі, проте він завжди знаходить час, щоб написати і розіслати підлеглим мотивуючі листи, а ще - виступити з надихаючими промовами. В офіс SpaceX часто приходять знаменитості. Наприклад, в їдальні в компанії Маска була помічена Дженніфер Еністон, в коридорі - Джозеф Гордон-Левітт. Стрес - ворог продуктивності, тому в компанії працює штатний масажист. А ще - тут є кімнати відпочинку з настільними іграми і приставками. Підприємець не обмежує своїх співробітників і дозволяє відвідувати буквально будь-які місця компанії. Це означає, що будь-хто може подивитися, як будувається ракета або як тестують системи. Маск часто влаштовує своїм співробітникам надихаюче дозвілля. Наприклад, вони разом ходять в кіно на фільми про космос, щорічна Різдвяна вечірка, теж буде, за рахунок компанії! Головним «рецептом», Ілон Маск вважає – власний приклад! Не забувайте говорити щось приємне, помічати такі значимі, для кожного з нас дрібниці.

Автор: компанія Dynasty Law & Investment

Мрійте. Прагніть. Досягайте.

Як часто в житті Вам траплялись 100% вмотивовані люди? Вони прокидаються о 5:30 бігають, посміхаються і вже о 8:00 бажають Вам гарного для – мабуть прибульці…

Сьогодні мова піде про мотивацію в компанії, SpaceX або як стати «прибульцем» без реєстрації і смс.

Підприємець і мільярдер Ілон Маск справжній трудоголік, тому вимагає від своїх працівників максимальної віддачі і високих результатів, але як вмотивувати співробітників компанії? Як із простого системного адміністратора зробити ТОП гравця власної робочої групи? Ось декілька секретів:

  1. В першу чергу Маск дбає про фізичне здоров’я співробітників, тому дає достатньо часу на відпочинок, а ще – безкоштовні обіди, каву і морозиво.
  2. Відомо, що Ілон не любить даремно витрачати часу не непотрібні зустрічі, проте він завжди знаходить час, щоб написати і розіслати підлеглим мотивуючі листи, а ще – виступити з надихаючими промовами.
  3. В офіс SpaceX часто приходять знаменитості. Наприклад, в їдальні в компанії Маска була помічена Дженніфер Еністон, в коридорі – Джозеф Гордон-Левітт.
  4. Стрес – ворог продуктивності, тому в компанії працює штатний масажист. А ще – тут є кімнати відпочинку з настільними іграми і приставками.
  5. Підприємець не обмежує своїх співробітників і дозволяє відвідувати буквально будь-які місця компанії. Це означає, що будь-хто може подивитися, як будувається ракета або як тестують системи.
  6. Маск часто влаштовує своїм співробітникам надихаюче дозвілля. Наприклад, вони разом ходять в кіно на фільми про космос, щорічна Різдвяна вечірка, теж буде, за рахунок компанії!

Головним «рецептом», Ілон Маск вважає – власний приклад! Не забувайте говорити щось приємне, помічати такі значимі, для кожного з нас дрібниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: