fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Морське перевезення методом «Ro-Ro»

26/ 02/ 2018
    Багаторазово компанія DSV вже ділилася своїм досвідом організації перевезень негабаритних і великовагових вантажів. Сьогодні мова піде про нещодавно завершений проект з перевезення бульдозера з Японії в Україну. Відмінною рисою даного проекту був спосіб доставки морем - за допомогою судна типу «Ro-Ro», тому що тільки воно є найбільш оптимальним засобом для перевезення негабаритного вантажу будь-якого розміру і тоннажу. Спочатку, транспортну експедицію здійснювало представництво компанії DSV в Японії. Завдяки реалізації доставки вантажу зусиллями однієї компанії, контроль за вантажем забезпечувався протягом усього шляху слідування. Далі вантаж був доставлений в Чорноморський порт, де здійснювалось вивантаження техніки з судна і навантаження на низькорамні трали. З огляду на специфічність вантажу, був розроблений спеціальний план кріплення; притягнутий сюрвейєр для моніторингу; зібраний і підготовлений весь пакет документів і дозволів, узгоджений з уповноваженими органами; надана митна допомога; опрацьований маршрут перевезення і супровід по території України до пункту призначення і, безпосередньо, процес вивантаження. Доставка від дверей до дверей бульдозера вагою понад 110 тонн, завдяки професіоналізму і досвіду співробітників компанії DSV, була здійснена в стислий термін з мінімальними ризиками. Джерело: https://dsv.ua/uk/morske-perevezennya-metodom-ro-ro
01/

 

Багаторазово компанія DSV вже ділилася своїм досвідом організації перевезень негабаритних і великовагових вантажів. Сьогодні мова піде про нещодавно завершений проект з перевезення бульдозера з Японії в Україну.

Відмінною рисою даного проекту був спосіб доставки морем – за допомогою судна типу «Ro-Ro», тому що тільки воно є найбільш оптимальним засобом для перевезення негабаритного вантажу будь-якого розміру і тоннажу.

Спочатку, транспортну експедицію здійснювало представництво компанії DSV в Японії. Завдяки реалізації доставки вантажу зусиллями однієї компанії, контроль за вантажем забезпечувався протягом усього шляху слідування.

Далі вантаж був доставлений в Чорноморський порт, де здійснювалось вивантаження техніки з судна і навантаження на низькорамні трали. З огляду на специфічність вантажу, був розроблений спеціальний план кріплення; притягнутий сюрвейєр для моніторингу; зібраний і підготовлений весь пакет документів і дозволів, узгоджений з уповноваженими органами; надана митна допомога; опрацьований маршрут перевезення і супровід по території України до пункту призначення і, безпосередньо, процес вивантаження.

Доставка “від дверей до дверей” бульдозера вагою понад 110 тонн, завдяки професіоналізму і досвіду співробітників компанії DSV, була здійснена в стислий термін з мінімальними ризиками.

Джерело: https://dsv.ua/uk/morske-perevezennya-metodom-ro-ro

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: