fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

MORIS захистив інтереси компанії UGEARS під час антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну фанери з Республіки Білорусь

19/ 01/ 2022
  У тісному співробітництві з юридичною службою клієнта, MORIS успішно представив інтереси компанії ТОВ «Юкрейніан Геарс», власника бренду UGEARS та виробника унікальних, механічних 3Д-пазлів з високоякісної фанери, під час антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну фанери з походженням з Республіки Білорусь. Наприкінці минулого року рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі введено остаточні антидемпінгові мита за ставками від 25,71% до 41,35% щодо фанери походженням з Республіки Білорусь. Команда MORIS під керівництвом старшого партнера, Маряна Мартинюка, прийняла участь у спільному представництві ТОВ «Юкрейніан Геарс» під час даного розслідування, в результаті чого вдалось виключити фанеру 3 та 4 мм із переліку товару, до якого будуть застосовані обмежувальні заходи.

У тісному співробітництві з юридичною службою клієнта, MORIS успішно представив інтереси компанії ТОВ «Юкрейніан Геарс», власника бренду UGEARS та виробника унікальних, механічних 3Д-пазлів з високоякісної фанери, під час антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну фанери з походженням з Республіки Білорусь.

Наприкінці минулого року рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі введено остаточні антидемпінгові мита за ставками від 25,71% до 41,35% щодо фанери походженням з Республіки Білорусь.

Команда MORIS під керівництвом старшого партнера, Мар’яна Мартинюка, прийняла участь у спільному представництві ТОВ «Юкрейніан Геарс» під час даного розслідування, в результаті чого вдалось виключити фанеру 3 та 4 мм із переліку товару, до якого будуть застосовані обмежувальні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: