fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

MORIS радий вітати Дениса Іщука, керівника Західноукраїнського офісу, в складі партнерів компанії

17/ 05/ 2023
  Денис має більше 10 років досвіду в сфері юриспруденції, зокрема, в банківському та фінансовому секторах. Денис приєднався до нашої команди в 2017 році, а в 2022 році очолив Західноукраїнський офіс компанії. Андрій Романчук, керуючий партнер MORIS, зазначає: “Ми раді вітати Дениса в партнерському складі MORIS. Наша команда розвивається та збільшується для того, щоб надавати клієнтам якісні юридичні послуги. За роки співпраці з Денисом ми вкотре переконалися, що професіоналізм і спільні цінності є формулою довготривалого та надійного партнерства. Ми впевнені, що Денис відкриє для себе нові можливості в якості партнера, а це в свою чергу підсилить експертизу нашої компанії.” Денис Іщук, партнер, керівник Західноукраїнського офісу: “Для мене честь стати партнером в MORIS, адже це, з одного боку, визнання якості роботи серед колег, так і з іншого - конкурентоспроможності на юридичному ринку, на якому MORIS займає лідируючі позиції. Партнерство - це також нова філософія роботи: розділяти успіхи та нести відповідальність. Але точно переконаний, що попереду нас чекає більше успіхів.”

Денис має більше 10 років досвіду в сфері юриспруденції, зокрема, в банківському та фінансовому секторах. Денис приєднався до нашої команди в 2017 році, а в 2022 році очолив Західноукраїнський офіс компанії.

Андрій Романчук, керуючий партнер MORIS, зазначає:

“Ми раді вітати Дениса в партнерському складі MORIS. Наша команда розвивається та збільшується для того, щоб надавати клієнтам якісні юридичні послуги. За роки співпраці з Денисом ми вкотре переконалися, що професіоналізм і спільні цінності є формулою довготривалого та надійного партнерства. Ми впевнені, що Денис відкриє для себе нові можливості в якості партнера, а це в свою чергу підсилить експертизу нашої компанії.”

Денис Іщук, партнер, керівник Західноукраїнського офісу:

“Для мене честь стати партнером в MORIS, адже це, з одного боку, визнання якості роботи серед колег, так і з іншого – конкурентоспроможності на юридичному ринку, на якому MORIS займає лідируючі позиції. Партнерство – це також нова філософія роботи: розділяти успіхи та нести відповідальність. Але точно переконаний, що попереду нас чекає більше успіхів.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: